خانه » اخبار » حوادث » ادعای عجیب یک آدم‌ ربای معتاد

ادعای عجیب یک آدم‌ ربای معتاد

پنجم آذر ماه سال گذشته یک زن میانسال پس از حضور یافتن در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از یک راننده 405 شکایت کرده که بعد از ربودن وی اموال و پول نقد وی را به سرقت برده بود. راننده 405 پس از دستگیر شدن توسط پلیس مدعی شده که تحت تاثیر شیشه مرتکب این آدم‌ ربایی شده است.
سارق کیف‌ قاپ با ربودن زن میانسال او را به بوستان چیتگر کشاند و بعد از آزار‌ و اذیت ، اموالش را دزدید.

شاکی به قاضی علی ایرد موسی گفت: من بازنشسته‌‌ام و تنها زندگی می‌کنم. فرزندانم در امارات زندگی می‌کنند. عصر دیروز برای دریافت رسید بانکی از فردی به بومهن رفتم. بعد از گرفتن رسید برای بازگشت به خانه‌ام در کرج، سوار یک دستگاه پژو 405 شدم. قرار بود چمدانم را جمع کنم و برای دیدن فرزندانم به امارات بروم.

وی ادامه داد: راننده در نزدیکی بوستان چیتگر تغییر مسیر داد و مرا ربود. التماس کردم که رهایم کند که قبول نکرد. او با چاقو ضربه‌هایی به سرم زد و قصد جانم را داشت. سارق مدارک هویتی، کارت‌های بانکی، گوشی تلفن همراهم و 400 هزار تومان پول نقد مرا سرقت کرد و از خودروی در حال حرکت به بیرون پرتم کرد. راننده‌ای عبوری مرا یافت و به کلانتری برد. روز بعد متوجه شدم چهار میلیون تومان از کارت‌هایم سرقت شده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی‌ ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران جست‌وجو برای دستگیری سارق آزارگر را آغاز کردند تا این که با گذشت بیش از پنج‌ماه از ماجرا، هفته گذشته ماموران دو جوان زورگیر و کیف‌قاپ را بازداشت کردند که یکی از آنها همان راننده فراری بود.

او دیروز همراه همدستش برای تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران آمد. این در حالی بود که شاکی با دیدن متهم، او را شناسایی کرد.

سارق آزارگر بازجویی شد و به قاضی پرونده گفت: در شرکت مواد خوراکی کار می‌کردم که به خاطر اعتیادم به شیشه اخراج شدم. در ادامه با مردی آشنا شدم که دزد بود و با هم هشت مورد زورگیری و 21 فقره کیف‌قاپی کردیم. زمانی که شاکی زن را ربودم شیشه مصرف کرده و توهم زده بودم. به او آزار رسانده و اموالش را دزدیدم. صدایی به من می‌گفت او را بکشم که نتوانستم و از خودرو به بیرون پرتش کردم.

با اعتراف وی و همدستش، آنها برای تحقیقات روانه پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران شدند.

 

منبع:جام‌جم

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز