خانه » متفرقه » هر چقدر می‌خواهید خوشگل شوید

هر چقدر می‌خواهید خوشگل شوید

در میان این همه خبر بد و جنگ و فقر و قتل و دزدی یک خبر خوب هم پخش شد و خبردار شدیم که زیبا سازی در کره جنوبی آنقدر پیشرفت کرده که پس از عمل جراحی کسی شما را نمی‌شناسد!

هر چقدر می‌خواهید خوشگل شوید

به گزارش اسپوتنیک، در کره جنوبی، به حدى كار جراحان پلاستیک عالی و متمایز است که پس از هر عمل جراحی صورت، مجوزی را به شخص ارائه می‌کنند که ثابت کند این شخص همان شخص قبل عمل است!

هر چقدر می‌خواهید خوشگل شوید

با این حساب اگر در کره خوشگل شدید، چون تصویر واقعی شما [پیش از عمل] و تصویر گذرنامه شما با تصویر فعلی‌تان [پس از عمل] کاملا تفاوت دارد کلی دردسر خواهید داشت در برگشت به ایران برای اینکه به مقامات محترم پلیس ثابت کنید آنچه اهمیت دارد و اصل است درون آدمی است و نه ظاهر.

بدتر از همه این است که با پیشرفت و بهبود این نوع جراحی، بسیاری تمایل خواهند داشت تا شبیه یکی دیگر شوند.

هر چقدر می‌خواهید خوشگل شوید

بطور مثال اصغر آقا بقال محله ما عاشق دونالد ترامپ است و از وقتی که این خبر را شنیده، شال و کلاه کرده که برود کره جنوبی و بشود نسخه دوم دونالد ترامپ.

تصور کنید که همین روزها، یا روزهایی نه چندان دور، در کوچه و خیابان و محله‌ها افرادی را ببینیم مشابه کامرون دیاز و کتی پری و رزی هانتینگتن وایتلی و میلا کونیس و بار رافائیلی و ناتالی پورتمن و آن هاتاوی و جنیفر لارنس و غیره که اصلا بد نیست و در همین راستا به دولت محترم پیشنهاد می‌کنیم وام بلاعوض زیباسازی شهر در اختیار کسانی بگذارند که می‌خواهند با زیبا کردن صورت و اندام خودشان منظره شهرشان را زیبا کنند!

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز