۱۴ میلیون لایک برای عکسی از چند انگشت دست + عکس

کایلی جنر عکسی از انگشت لاک زده خودش را در اینستاگرام ارسال کرده که در این عکس دختر تازه به دنیا آمده‌اش با انگشتان کوچولویش این انگشت مادرش را گرفته و این عکس در حدود ۲۴ ساعت بیش از ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار بار لایک شده و رکورد شکسته!

۱۴ میلیون لایک برای عکسی از چند انگشت دست + عکس
۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار لایک برای عکسی از چند انگشت دست

روزانه هزاران کودک بدنیا می‌آیند و هیچ چیزی برای این کودکان دلپذیرتر و آرامش بخش‌تر از آغوش مادر یا گرفتن دست مادر نیست، پس چرا تصویر موضوعی عادی باید این اندازه برای کاربران اینستاگرام جذاب باشد؟

پاسخ را باید در کایلی جنر جست و مجبوبیتش!

کایلی جنر کیست

۱۴ میلیون لایک برای عکسی از چند انگشت دست + عکسکایلی جنر، مدل و بازیگر و کارآفرین آمریکایی است. خواهر ناتنی کیم کارداشیان معروف از طرف مادرش است. پدرش بروس جنر برنده مدال طلای المپیک تابستانی ۱۹۷۶ در رشته ده‌گانه مردان است که بعدا تغییر جنسیت داد و زن شد!

در اینستاگرام ۱۰۳ میلیون نفر پیروی کایلی جنر هستند. کایلی اسم دخترش را استورمی [Stormi] به معنای طوفانی گذاشته و از همین الان معلوم است که استورمی نیز به اندازه و شاید بیشتر از مادرش محبوب شود.

کایلی جنر بیست ساله است، متولد ۱۰ اوت ۱۹۹۷ و دخترش اول فوریه ۲۰۱۸ بدنیا آمد. کایلی جنر هنوز ازدواج نکرده است.

یکی از مهمترین دلایل محبوب شدن کایلی جنر سریال تلویزیونی واقع‌نمای آمریکایی به نام پابه‌پای خانواده کارداشیان [Keeping Up with the Kardashians] است که زندگی خصوصی و شخصی افراد این خانواده را روایت می‌کند!

بروز رسانی
روز ۲۲ فوریه: تعداد لایک این تصویر تا امروز بیش از ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار و تعداد کامنت‌ها بیش از یک میلیون و ۹۰۰ هزار است!

مطلب مرتبط:
هلما: اینستاگرامی با حدود دو میلیون فالوور

 

اینستاگرام کایلی جنر
instagram.com/kyliejenner

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar