خانه » اخبار » آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین

آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین

آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین

آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین,آخرین خبر از وضعیت سوشا مکانی,ماجرای سوشا مکانی به کجا رسید؟

آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین

سوشا مکانی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین را به استحضار شما می رساند.طبق آخرین خبر از سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس از بخش قرنطینه زندان اوین عصر امروز راهی بند عمومی زندان اوین در ندامتگاه یک شد.سوشا مکانی که به صورت موقت یک ماهه در زندان اوین بازداشت است امروز راهی بخش عمومی زندان شد.

یک منبع آگاه قضایی به خبرگزاری میزان،سوشا مکانی از زمان بازداشت در بخش فرنطینه زندان اوین بوده و امروز راهی بخش عمومی زندان شده است.

وی افزود: متاسفانه برخی افراد از آزادی مکانی خبر دادند که این خبر صحت ندارد. اینکه مکانی بخواهد آزاد شود تنها با دستور بازپرس پرونده انجا خواهد شد. وکیل مکانی به قرار وی اعتراض داشته و دادگاه باید آن را بررسی کند اما در صورتی‌که دادگاه نیز رای به آزادی او بدهد تنها پس از امضای بازپرس وی آزاد خواهد شد.

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین,آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین,آخرین خبر از وضعیت سوشا مکانی,ماجرای سوشا مکانی به کجا رسید؟,موضوع سوشا مکانی به کجا رسید؟,آیا سوشا مکانی از زندان آزاد می شود؟,سوشا مکانی,sosha makani,آخرین خبر از سوشا مکانی 16 دی,سوشا مکانی در کدام بند زندان اوین است؟,پرونده سوشا مکانی به کجا رسید؟,سوشا مکانی در زندان اوین,

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

وی گفت: تعجب می‌کنم که چرا برخی از افراد بدون اطلاعات در این خصوص صحبت انجام می‌دهند. فعلا خبری از آزادی سوشا مکانی نیست و تاکنون حضور وی تا روز شنبه در زندان اوین قطعی بوده و در چنین مواردی حتی تا 3 ماه نیز قرار موقت بازداشت می‌تواند ادامه داشته باشد.

تا کنون مسئولین باشگاه پرسپولیس به طور رسمی اقدامی برای آزادی سوشا مکانی انجام نداده اند.تنها علی پروین و کریم باقری پیگیر وضعیت سوشا مکانی بوده اند. کریم باقری با مراجعه به زندان و در خواست ملاقات با سوشا را داشته که این در خواست از سوی مسئولین زندان رد شده است.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار مرتبط با سوشا مکانی:

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

واکنش نامزد سوشا مکانی به اتفاقات اخیر+عکس

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

فیلم رقص سوشا مکانی هم لو رفت!

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز