خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هرکس به لیلا توهین کند با من طرف است

هرکس به لیلا توهین کند با من طرف است

دیوار کوتاه لیلا رجبی

همسر لیلا رجبی با انتقاد از سخنانی که درباره همسرش صورت گرفته است، گفت: از این پس هرشخصی به لیلا توهین کند با من طرف است.

هرکس به لیلا توهین کند با من طرف است

هرکس به لیلا توهین کند با من طرف است!  [عکس تزئینی است و ربطی به مطلب ندارد!]

پیمان رجبی درباره صحبت‌هایی که در خصوص خداحافظی لیلا رجبی از دو و میدانی صورت می‌گیرد، گفت: خداحافظی لیلا از دو و میدانی قطعی است. در این چند روز گذشته صحبت زیادی در این مورد انجام شده است. من نمی‌دانم چرا با او این گونه رفتار می‌شود. معمولا کسی که می‌خواهد از دنیای ورزش خداحافظی کند، از او تشکر می‌کنند و مراسم برای او می‌گیرند اما در حال حاضر دیواری کوتاه به مانند لیلا رجبی پیدا کرده‌اند و هرکسی یک طناب می‌اندازد و بالا می‌رود اما من اجازه این کار را نمی‌دهم.

هرکس به لیلا توهین کند با من طرف استرجبی با انتقاد از توهین‌هایی که به در روزهای اخیر به لیلا رجبی انجام شده گفت: او 8 سال برای ایران مدال گرفت اما مسئولان فقط می‌گفتند او یک خارجی است. از مدال‌های لیلا استفاده کردند و همزمان به او توهین هم کردند. از حضورش در ایران تبلیغات سیاسی زیادی کردند. لیلا رجبی فقط به خاطر پیمان رجبی به ایران آمد. من واقعاً نمی‌دانم چرا به او توهین می‌کنند در حالی که افتخار زیادی را برای ایران کسب کردند.

مربی و همسر لیلا رجبی در ادامه افزود: اگر به لیلا رجبی توهین می‌کنید و می‌گویید او خارجی است پس چرا به تیم ملی دعوت می‌شود؟ چرا در این سال‌ها یک بار از لیلا تقدیر نشد. آدم‌هایی هستند که چندین‌بار از آن ها تشکر شده است. لیلا بعد از سال‌ها رکورد خیلی خوبی را در پرتاب وزنه بانوان ایران زد و به نام ایران مدال گرفت. او در بازی‌های آسیایی اولین مدال بانوان دوومیدانی‌کار را کسب کرد. چرا آن زمان هیچ کس از او تشکر نکرد؟ مگر او باعث افتخار ورزش و بانوان ایران نشد؟ او برای پرچم ایران تلاش کرد حالا چرا بعضی حرف از بی‌غیرت بودن او می‌زنند؟ لیلا در این سال‌ها از هیچ چیز برای موفقیت ایران کم نگذاشت و عادلانه نیست با او این طور رفتار شود.

رجبی درباره اینکه آیا لیلا رجبی به دوومیدانی باز می‌گردد یا خیر گفت: اصلا. یک درصد امکان ندارد. اصلا چرا باید برگردد؟ آدم مگر از چاله در می‌آید و به چاه می‌افتد؟ الان خیلی راحت زندگی می‌کنیم. دیگر مجبور نیست هر ماه به دنبال یک میلیون حقوق فدراسیون باشیم. خیالش راحت است که دیگر کسی به او نمی‌گوید خارجی. من از هیچ کسی نمی‌ترسم ولی از الان هرکسی به لیلا توهین کند با من طرف است.

او در پایان گفت: امیدوارم دوومیدانی ایران رشد کند. من واقعا دوست دارم این اتفاق رخ بدهد اما فکر نمی‌کنم تا زمانی که من زنده هستم دوومیدانی ایران شخصی مثل لیلا رجبی به خود ببیند.

 

لیلا رجبی
تاتسیانا ایلیوشچانکا متولد ۱۸ آوریل ۱۹۸۳ ویتبسک، بلاروس است که در زمان برپایی یکی از اردوهای تیم ملی ایران در بلاروس با پیمان رجبی، دوندهٔ دو سرعت ایرانی آشنا شد و در سال ۱۳۸۶ با او ازدواج کرد و پس از دریافت تابعیت ایرانی و گرایش به دین اسلام، با نام لیلا رجبی در بوشهر زندگی می‌کند.

منبع: ایسنا

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز