دختر فریبا نادری در کانادا بدنیا آمد

فرصتی برای پریدن

این‌ سال‌ها با افزایش زایمان خارج از ایران توسط افرادی که توانایی مادی مناسبی برای این کار را دارند مواجه هستیم، به نوعی پیشرفت کرده‌ایم، از فرار مغزها رسیدیم به فرار خوش مغزها!

فریبا نادری نیز مانند برخی از سلبریتی‌ها چون مهناز افشار، شیلا خداداد، بنیامین بهادری، سام درخشانی و افراد معروف و غیر معروف دی تصمیم گرفت فرزندش را در کشوری غیر از ایران بدنیا بیاورد

 

زایمان در کانادا چه حسنی دارد؟
بر طبق قانون شهروندی و تابعیت دولت کانادا، فرزندی که در خاک کانادا متولد می‌شود، فارغ از تابعیت مادر و پدر، و نیز ماهیت اقامتی آن‌ها در کانادا (چه به صورت قانونی و غیر قانونی) شهروند کانادا محسوب می‌گردد و از بدو تولد از تمام مزایای شهروندی کانادا بدون نیاز به زندگی در کانادا، بهره مند می‌گردد.
+
با داشتن فرزندی که شهروند کانادا است، والدین به راحتی ویزای بلند مدت کانادا را اخذ خواهند کرد.
+
هنگامی که این فرزند به سن ۱۸ سالگی برسد، می‌تواند برای والدین خود را از طریق اسپانسرشیپ اقامت دائم کانادا را اخذ کند.
+
کودک به دنیا آمده در کانادا می‌تواند هر زمان و در هر شرایط وارد کانادا شود و از امکانات آموزشی، درمانی، رفاهی، و …. استفاده کند.
+
این کودک با داشتن پاسپورت کانادا، می‌تواند به بسیاری از کشور‌های جهان به راحتی و بدون ویزا سفر کند و حتی در برخی کشورها از جمله انگلستان و آمریکا، کار و تحصیل کند.
+
این کودک می‌تواند از بهترین خدمات پزشکی کانادا به صورت رایگان بهره‌مند شود.
+
این کودک می‌تواند به صورت رایگان در مدارس کانادا تحصیل کرده و برای دانشگاه از تخفیف ویژه‌ای برخوردار شود (هزینه تحصیل دانشگاه را نیز می‌تواند با وام از استان پوشش دهد).
+
برای حفظ شهروندی، کودک به دنیا آمده در کانادا هیچ‌گونه نیازی به زندگی و یا اقامت در کانادا نخواهد داشت و مادام‌العمر شهروندی کانادایی خود را حفظ خواهد کرد.

مقایسه کنید کودک به دنیا آمده یک ایرانی در کانادا با کودک به دنیا آمده یک افغانی در ایران!

 

برگردیم سر فریبا نادری
فریبا نادری بازیگر و متولد سال ۶۳ است. او پس از فوت همسر اولش مسعود رسام در سال ۸۸، در سال ۹۶ با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد.

مهرداد طباطبایی می‌گوید «پدر و مادر من، هم مذهبی هستند و هم سنتی» و همراه پدر و مادرش به صورت کاملا سنتی به خواستگاری فریبا نادری رفته»، او همسرش را نادری جان صدا می‌زند!

فریبا نادری در این مورد می‌گوید: «همسرم من رو نادری جان صدا می‌کنه. اگه بهم بگه فریبا ناراحت می‌شم. فقط وقتی عصبانی باشه فریبا صدام می‌کنه»!!!

دختر فریبا نادری در کانادا بدنیا آمدحدود ۱۱ ساعت پیش فریبا نادری عکس دست بچه‌اش را با دستبد بیمارستان در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:
«تو را با نفَسم، لبخندهایم، أشکهایم و تمام زندگی‌ام دوست دارم. قدَمت به خیر دخترکم. ❤️❤️❤️ مرسی برای تبریک و دعای خیری ک بدرقه راهِ من و خانواده ام میكنین🙋🏼»

سایت بروز نیوز برای تمامی کودکان ایرانی که در ایران به دنیا می‌آیند آرزوی سلامتی و بدست آوردن تمامی امکاناتی که کودکان بدنیا آمده در کانادا دارند را دارد!

 

مطلب غیر مرتبط:
۱۴ میلیون لایک برای عکسی از چند انگشت دست

 

منبع:
اینستاگرام فریبا نادری

instagram.com/fariba_naderi__

آدیونا
۲۴ انلاین

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar