خانه » اخبار » ترس از محمود احمدی نژاد تا یارانه 250 هزار تومانی

ترس از محمود احمدی نژاد تا یارانه 250 هزار تومانی

ترس از محمود احمدی نژاد تا یارانه 250 هزار تومانی

ترس از محمود احمدی نژاد تا یارانه 250 هزار تومانی

ترس از محمود احمدی نژاد تا یارانه 250 هزار تومانی

محمود احمدی نژاد

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:ترس از محمود احمدی نژاد تا ماجرای یارانه 250 هزار تومانی محمود احمدی نژاد همه خبرهایی است که از ابتدای سال 95 در مورد احمدی نژاد شنیده می شود.

از ابتدای سال 95 با تحرکاتی محمودیکه محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان و اطرافیانش انجام داده اند زمزمه هایی در مورد بازگشت محمود احمدی نژاد در سال 96 و برای انتخابات ریاست جمهوری 96 را به گوش می رساند.

همین اتفاقات باعث شده که خبر ها و شایعه های زیادی دور و بر محمود احمدی نژاد به وجود بیاید که مهمترین آنها ترس از بازگشت احمدی نژاد،تایید صلاحیت نشدن محمود احمدی نژاد و یارانه 250 هزار تومانی محمود احمدی نژاد می باشند.

ترس از محمود احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد، برخی گمانه زنی ها درباره احتمال رد صلاحیتش توسط شورای نگهبان برای حضور در انتخابات آینده ریاست جمهوری را رد کرده و گفته است شورای نگهبان دلیلی برای رد صلاحیت وی ندارد.

احمدی نژاد انتشار این گمانه زنی ها را «خبرسازی» و «عملیات روانی» مخالفان برای ناامید کردن طرفدارانش عنوان کرده و گفته است: «واقعا چه دلیلی دارد که شورای نگهبان بنده را رد کند؟»پیش از این سایت خبری «پایش» به نقل برخی منابع نزدیک به شورای نگهبان از احتمال رد صلاحیت احمدی نژاد در هر انتخابات پیش رو خبر داده بود.

احمدی نژاد اخیرا در دیدار برخی هوادارانش با وی که خواستار نامزدی او در انتخابات آینده شده اند از دادن پاسخ مثبت خودداری کرده اما با اشاره به اخبار مربوط به احتمال نامزدی اش در انتخابات گفته است: «نمی دانم چرا عده ای اینقدر ترسیده اند؟»وی گفته است که نه تنها اصلاح طلبان و طرفداران دولت، که برخی اصولگرایان نیز از احتمال کاندیداتوری او به هراس افتاده اند.

رئیس جمهور سابق در واکنش به دعوت طرفدارانش برای نامزدی در انتخابات گفت: همین که شما امروز از من می خواهید در انتخابات نامزد شوم و از شنیدن خبر احتمال نامزدی ما خوشحال شده اید نشان می دهد که اینها [دولت روحانی] گند زده اند.این خبر را سایت پایش منتشر رکده است.

ماجرای یارانه 250 هزار تومانی احمدی نژاد

شنیده می شود که اطافیان محمود احمدی نژاد وعده یارانه 250 هزار تومانی را در صورت بازگشت محمود احمدی نژاد داده اند.

در همین مورد جوانفکر مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد در پاسخ به سوالی در مورد وعده یارانه 250 هزار تومان احمدی نژاد گفت:

«حق مردم بسیار بیشتر از 45 هزار تومان است»

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

توجه : لطفا به دیگران توهین نکنید و از دشنام دادن و افترا بستن و اتهام زدن پرهیز کنید!

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق سایت خبری تفریحی به روز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز