مهناز افشار حمایت از مشایی تا رای به اصلاح طلبان!

با مهناز افشار حمایت از مشایی تا رای به اصلاح طلبان!

مهناز افشار حمایت از مشایی تا رای به اصلاح طلبان!
مهناز افشار حمایت از مشایی تا رای به اصلاح طلبان!

مهناز افشار

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:شاید بیراهه نباشد که بگوییم مهناز افشار از آدم های نان به نرخ روز خور باشد و همه حمایت او را از مشایی به یاد دارند و حالا رای به اصلاح طلبان!

مهناز افشار که روزی حامی سرسخت مشایی بود و احمدی نژاد بود اکنون با انتشا متنی هفت بندی مردم را به حمایت از لیست اصلاح طلبان فرا می خواند و آنچه را ده دوره احمدی نژاد رخ داده را غیر قابل جبران اعلام کرده و گفته :آنچه جریان‌های تندرو در طول ده سال گذشته بر کشور تحمیل کردند بسیار سنگین و غیرقابل محاسبه است تحلیل شخصی اش را این دانسته که شرکت در انتخابات با حضور حداکثری و رای دادن به لیست تایید شده جریان اصلاحات در تهران و سایر استان‌ها و شهرستان‌ها برای جلوگیری از ادامه حضور تندروها کار بهتری است.

از دیدار با رییس دفتر احمدی نژاد تا مومن خواندن وی و…
اینکه تک تک شهروندان حق اظهار نظرات سیاسی خویش را داشته باشند محترم است اما نکته اینجاست که مهناز افشار منهای نسبت خانوادگی کاملا محکم با معاون مطبوعاتی محمود احمدی نژاد و مشاور حوزه امور زنان وی، كه هر چقدر هم بخواهد آن را بی اهميت قلمداد كند باز هم چيزی نيست كه بتوان آن را ناديده انگاشت، خود در زمان حضور احمدی نژاد در ریاست جمهوری  مورد حمایت شديد یارغار احمدی نژاد یعنی اسفندیار رحیم مشایی قرار داشت اما حالا دستاورد ده سال گذشته که هشت سال آن متعلق به احمدی‌نژاد بوده را زیر سوال برده است!

افشار نه تنها از بازیگرانی بود که در بهمن ۸۸ در دفتر ریاست جمهوری با مشایی دیدار کرد بلکه در بهار ۹۰ و در جریان سفر حج عمره اش كه از سوی مشايی که آن زمان رییس دفتر رییس جمهور بود، ترتيب اين سفر داده شد نیز اظهار نظری درباره مشایی بيان كرد كه اگر از خاطر مردم و خود ايشان رفته باشد از خاطره ی گوگل و ياهو پاك نشده؛ ايشان  اسفندیار رحیم مشایی را یكی از مومن ترین و روشن ترین افرادی قلمداد كرد که وی در عمرش دیده است.

این بازیگر در همین سال به عنوان چهره سال زن سینمای ایران، برگزیده مجله ای شد که چهره برگزیده فرهنگی آن رحیم مشایی بود. جالب آن که این بازیگر برخلاف مجری باهوشی چون عادل فردوسی پور که قید دریافت جایزه از این مجله را زد، به مراسم اهدای جایزه رفت و با تشویق مشایی هم روبرو شد. این مجله همان مجله ای بود که با سردبیری مدیر برنامه یکی از بازیگران مرد سينما و البته باز حمایت مادی و معنوی یارغار احمدی نژاد منتشر می شد.

ای کاش پیش از اظهارنظر به عقبه خود می نگریستیم
ازدواج مهناز افشار با یاسین رامین این نزدیکی را بیشتر کرد. همسر افشار فرزند محمدعلی رامین و سوسن صفاوردی است که هر دو در حلقه مدیران احمدی نژاد قرار داشتند.
رامین معاونت مطبوعاتی دولت دهم بود و صفاوردی نیز مشاور حوزه بانوان این دولت. یاسین رامین هم مشاور سازمان هلال احمر همین دولت بود.

حال نزديكی افشار به حلقه مشايی چقدر در آشنايی وی با یاسین رامین موثر بوده مهم نیست چون امر ازدواج در هر صورت و شكل آن پسنديده است اما…

اما اینکه افشار حالا خود بعد اين دوران كاملاً نزديك با مشايی از کارنامه ده سال گذشته که ۸ سالش از آن احمدی نژاد و همراهانی چون رامین و صفاوردی بوده ابراز ناراحتی کند و عصبی است از آن طنزهای غريب روزگار است كه فقط در جايی چون ايران كه نان به نرخ روز خورها و ابن الوقت ها گمان می كنند مردم حافظه تاريخی ندارند رخ می دهد، موقعيتی كه از كميك بودن به نوعی ابزورد رسيده است.

منبع : cinemajournal.ir

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

عکس و درخواست جالب مهناز افشار از مردم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لیا

ضرب و شتم مهناز افشار توسط ارذل و اوباش+عکس

کتک زدن تا حد مرگ ملی پوش جودو توسط ماموران شهرداری

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar