خانه » بهداشت و سلامت » مردان به چه زنایی علاقمند می شوند؟

مردان به چه زنایی علاقمند می شوند؟

مردان به چه زنهایی علاقمند می شوند؟

مردان به چه زنهایی علاقمند می شوند؟,خصوصیاتی زن مورد علاقه مردان,مردان به چه زنانی علاقه دارند؟,چگونه توجه یک مرد را به خودم جلب کنم؟,چگونه یک مرد را عاشق خودم کنم؟,مردان به چه زنانی علاقه دارند؟,مردان از چه زنانی خوششان می آید؟,چگونه یک مرد را به خودم علاقمند کنم؟,رازهای علاقه مردان به زنان,مردان به چه زنانی علاقه پیدا می کنند؟

مردان به چه زنایی علاقمند می شوند؟

روانشناسی زناشویی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:سوالی که شابد جالب باشد و ذهن بسیاری از رنان و دختران جوان را به خود مشغول کرده باشد این است که مردان به چه زنانی علاقمند می شوند؟ این موضوع بسیار مهمی است که یک زن بتواند توجه یک مرد را به خود جلب کند یا به خولی مرد را شیفته و علاقمند به خود کند.

ممکن است بگویید که هر مردی سلیقه خاص خودش را دارد و معیار هایی برای انتخاب کردن زن مورد علاقه خود ولی این را فراموش نکنید که مردان ویژگی هایی دارند که در همه آنها یکسان است و به طور غریضی در آنها وجود دارد.پس خصوصیات مشترکی وجود دارد که زنان میتوانند به وسیله آنها مرد را به خود علاقمند کنند.

زن مورد علاقه مرد خصوصیات و ویژگی هایی درد که در صورت رعایت کردن و تقویت کردن آنها می توان علاقه مرد را به خود جلب کرد.در ادامه خصوصیات زنان مورد علاقه مرد را بخوانید:

انتخاب همسر
حتما شنیده اید که مردها هر قدر هم امروزی باشند باز وقت ازدواج که می رسد سراغ زنی می روند که اصطلاحا «زن زندگی» باشد. خب، حالا این زن زندگی چه کسی است و چه ویژگی هایی دارد؟

من را به رسمیت بشناس
در دوره و زمانه فعلی که جایگاه مردها نسبت به وضعیت سنتی تغییر کرده، مردها دنبال زنی هستند که اگرچه امروزی و توانمند است اما وقتی در کنار آنها قرار می گیرد، به قدرتمند بودن مردها اعتراف کند.
مردها همان قدر که از زنان وابسته گریزان هستند، از زنان زیادی مستقل که با قدرتمندی شان روی مردانگی مردها سایه می اندازند، فرار می کنند. بنابراین باید باهوش باشید و بتوانید با وجود توانایی های بسیاری که دارید، وقتی در کنار همسرتان قرار می گیرید به احساس قدرت و غرور مرد احترام بگذارید.

مردان به چه زنهایی علاقمند می شوند؟,خصوصیاتی زن مورد علاقه مردان,مردان به چه زنانی علاقه دارند؟,چگونه توجه یک مرد را به خودم جلب کنم؟,چگونه یک مرد را عاشق خودم کنم؟,مردان به چه زنانی علاقه دارند؟,مردان از چه زنانی خوششان می آید؟,چگونه یک مرد را به خودم علاقمند کنم؟,رازهای علاقه مردان به زنان,مردان به چه زنانی علاقه پیدا می کنند؟

مردان به چه زنایی علاقمند می شوند؟

اسطوره مهربانی
مردها قبل از هر چیز به این نگاه می کنند که زن زندگی شان چقدر مهربان است. برگ برنده در دست زنی است که لقب مهربان ترین را بگیرد. زن مظهر محبت و نرمی است و این چیزی است که مردها از قدیم تا امروز به عنوان اولین شرط انتخاب همسر در نظر داشته اند. یک رابطه کامل رابطه ای است که در آن هم محبت کنید و هم محبت ببینید. هم دوست داشته باشید و هم مورد دوست داشتن قرار بگیرید. بنابراین هر قدر در یک رابطه، به لحاظ عاطفی بیشتر مایه بگذارید، رابطه قوی تر می شود.

جذاب و زنانه
قبل از آن که طرف مقابل شما را بشناسد، ظاهرتان را می بیند و قضاوت می کند. بنابراین ظاهر شما باید مطلوب باشد. دقت کنید، نمی گوییم ایده آل یا بی نقص. فقط مطلوب و خوشایند. برای داشتن یک ظاهر خوشایند باید هم به سر و وضع تان در حد معمول برسید و هم رفتار مناسبی داشته باشید. رفتار مناسب برای یک زن، وقار، برخورد محترمانه و اجتماعی، اعتماد به نفس و کمی غرور و جدیت است. بعضی از مردها شاید در تعاملات روزمره با زنانی که بی پرواتر و شوخ طبع تر هستند گرم بگیرند اما این یک اصل است که مردها، زنی را آماده ازدواج می دانند که رفتاری متین و موقر، سنجیده و بالغانه داشته باشد. هیچ مردی یک دختر زیادی شاد، زیادی سرخوش و بی حواس را به عنوان زن زندگی اش انتخاب نخواهد کرد. پس خوش برخورد، جدی و معتمد به نفس باشید و در همه این موارد ظرافت و متانت زنانه تان را حفظ کنید. با این حال یک نکته را خیلی جدی باید بدانید و آن این که هیچگاه، هیچگاه، هیچگاه از ویژگی های زنانه، ظرافت ها و جذابیت های زنانه تان برای پیشبرد اهداف یا خودنمایی استفاده نکنید.

به من اعتماد کن
مردها برای زندگی مشترک به خانم هایی تمایل نشان می دهند که به آنها اعتماد و تکیه کند. آنها را وفادار بداند و با شکاکی هایش حوصله مرد را سر نبرد. البته که این ویژگی باید متقابل باشد. زن ها هم تمایلی به مردهای بدبین و شکاک ندارند. مردها زنی را می پسندند که آنها را به پیشرفت تشویق کند و در برنامه هایی که برای آینده دارند، پشتوانه آنها باشد. مردها میلی به زنان غرغرو، سختگیر و عصبانی ندارند. شاید به نظر خودتان کمی کمال گرا به نظر برسید اما واقعیت این است که این ویژگی می تواند قاتل زندگی مشترک شما باشد. چون مردها از زن های ایرادگیر و مضطرب واقعا فرار می کنند. پسران امروزی هم مثل اجدادشان زن را مظهر آرامش و منبعی برای قدرت گرفتن از او می دانند. پس شما هم به شیوه غریزی و نهادی آفرینشتان این آرامش را به او تزریق کنید.

قابل اعتماد باشید
مردها زنانی را برای زندگی انتخاب می کنند که در مواقع بحران بتوانند بخشی از مسئولیت زندگی را به آنها بسپارند و از بابت همه چیز خیالشان جمع باشد. بدون شک چنین زنی باید با تدبیر، بالغ و قابل اعتماد باشد. زنی که بتوان گاهی به او  تکیه کرد، به تعهد و وفاداری اش ایمان داشت و از روابط اجتماعی اش، خیال راحت داشت.

مادر و همسر به تمام معنا
از همه این ها که بگذریم، مردها، حتی امروزی ترین شان هم هنوز در اعماق وجودشان زنی را تحسین می کنند که روحیات مادرانه داشته باشد. زنی که مراقب و حمایتگر باشد و دوست داشته باشد بچه دار شود و فرزندانش را با عشق تربیت کند. زنانی که در عین امروزی بودن و استقلال و قدرت روحیات زنانه شان را فراموش نکرده اند، مادری بالقوه هستند، به کدبانوگری علاقمندند و ذوق و شوق زنانه شان را خرج خانه و زندگی شان می کنند  که از ویژگی های یک همسر مناسب است و مطلوب همه مردها در همه اعصار بوده و هستند.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب زناشویی و روانشناسی:

علل خیانت برخی مردان به همسرانشان چیست؟

نکاتی که باید در ملاقات اول رعایت کرد

چرا همسرم به من بی اعتماد است

چگونه با همسرمان رابطه عاشقانه تری داشته باشیم

با رعایت این نکات پر احساس زندگی کنید

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز