خانه » اخبار » اخبار اجتماعی » موطلایی‌ها جذابند، اما نه برای زندگی

موطلایی‌ها جذابند، اما نه برای زندگی

زن‌های موبور جذاب‌ترند یا زن‌های مومشکی؟

شاید ندانید که چارلز داروین، زیست‌شناس و زمین‌شناس و پدر یکی از مهمترین نظریه‌های علمی، مدتی در جستجوی یافتن جوابی برای این پرسش بود که آیا خانم‌های موبور جذاب‌تر نیستند و آیا رنگ مو تاثیری بر توانایی یک زن در پیدا کردن همسر دارد!

زنان ایرانی
کمتر در میان ما ایرانی‌ها زنان موبور پیدا می‌شود، اما بسیارند خانم‌های ایرانی که موهای خود را بور و طلایی می‌کنند و این گذشته از اینکه نشانه‌ای از تنوع خواهی است، می‌تواند نشانی از جذابیت این رنگ، حتی برای خانم‌ها باشد!

موطلایی‌ها جذابند، اما نه برای زندگیزن‌های بلوند برای مردان جوان‌تر و جذاب‌تر هستند
به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، مردان زنان موبلوند را بیشتر از سایر خانم‌ها جذاب می‌دانند.

به نقل از این روزنامه، تحقیق جدیدی توسط متخصصان دانشگاه آوگسبورگ در ایالت مینه سوتا ایالات متحده آمریکا این موضوع را تایید کرده است.

محققان ۱۱۰ تصویر از زنان را از پشت (نه از سمت صورت) به مردان نشان دادند؛ در این میان مردان، زنان بلوند را جذاب‌تر از زنانی با موهای سیاه و یا قهوه‌ای دانستند.

این مردان اعلام نمودند که زنان مو بور بیشتر جذاب و جوان‌تر هستند.

دانشمندان به این نتیجه رسیدند این موضوع از آنجا ناشی می‌شود که با گذشت زمان تا میانسالگی موها معمولا تیره می‌شوند و به همین دلیل برای این مردان، موهای بور جوانتر به نظر می‌رسند.

در عین حال، اکثر این مردان اعتراف کردند که برای ازدواج و تشکیل خانواده، بهتر است زنی با موهای تیره یا موهای قهوه‌ای را انتخاب کنند، زیرا موهایشان فریبنده‌تر است و به زنان موبلوند کمتر می‌توان اعتماد کرد!

نظریه داروین
داروین اطلاعات اندکی بدست آورد بر اساس این اطلاعات دریافت که ۵۲ درصد از زنان متاهل موی تیره دارند و فقط ۱۵ درصد مویشان بلوند است و در میان خانم‌های مجرد ۳۹ درصد از زنان موهای تیره داشتند و ۲۲ درصد آنها بلوند بودند.

داروین در نهایت به این نتیجه رسید که شواهد به اندازه کافی برای اثبات این نظریه وجود ندارد!

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز