خانه » اخبار » پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

میترا حجار

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:میترا حجار بازیگر زن کشورمان با انتشار پیام در صفحه شخصی اش به تجمع روز طبیعت در مقابل مجلس و بازداشت هدیه تهرانی واکنش نشان داد.

روز گذشته تجمعی مقابل مجلس توسط حامیان حقوق حیوانات برگزار شد که به دلایلی این تجمع به پارک لاله کشیده شد . در خبرها آمد که هدیه تهرانی بازیگر کشورمان که در این تجمع حضور داشت توسط پلیس بازداشت شده است.

میترا حجار با انتشار عکس و پیامی به ایت اتفاق واکنش نشان داد.

میترا حجار با انتشار عکس زیر نوشت:

پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

پیام میترا حجار در مورد تجمع مجلس و بازداشت هدیه تهرانی

«دوستداران و دلسوزان حيوانات، همراهان گرامي:
متاسفانه در میان ما،كساني هستند که تصور می کنند گردهمایی و تجمع و تحصن تنها راه حمایت از حیوانات و محيط زيست است بدون در نظر گرفتن این مهم که تکرار یک حرکت اعتراضی آن هم بدون دلیل موجه و بدون هدف منطقی نه تنها موجب لوث شدن آن حرکت می شود بلکه بهانه ای به دست کسانی می دهد که قصد دارند بگویند ما به دنبال بحث حمایت از حیوانات نیستیم بلکه تنها قصد آشفته کردن جو جامعه را داریم که همگی ما می دانیم که چنین نیست. ما هم مثل شما نگران و دلشکسته از وقایعی هستیم که مکررا خبرهایش پخش می شود ولی نمی گذاریم اندیشه و هدف اصلی ما به انحراف برود و از مسیر اصلی خارج شویم. گرد همايي شانزدهم فروردين هم همانطور كه قبلا تجمع مقابل مجلس با شکست مواجه شد، شکست دیگری خواهد بود و چه بسا بزرگتر. ما در روز طبیعت تجمع نکردیم ولی حتی یک روز در این ایام تعطیلات در زمینه فعالیت های حمایتی و برنامه ریزی در این خصوص بیکار ننشستیم. حركت هاي احساس گرايانه به هيچ وجه به نفع حیوانات نخواهد بود. راه خود را گم نکنید!
ما كنار هم جمع شده ايم براي يك هدف غايي و بديهي ست كه امروز حركت هاي بي هدف و تندروی، باعث از دست رفتن آنچه تا کنون ساخته ایم می شود. وقتی مسئولین دولتی قول همراهی به ما دادند وقتی دست یاری دراز کردند باید این دست را گرفت و همه را همراه کرد. اینجا میدان جنگ نیست. فراموش نکنید بدون یاری این افراد ، پیمودن این راه سخت خواهد شد پس این راه را تبدیل به سنگلاخ نکنید. تنها در يك ماه گذشته جهت شركت در فعاليت هاي مثمر ثمري چون نمايشگاه ده روزه محيط زيست ، نشست با سركار خانم دکتر ابتكار ،روز درخت كاري در چیتگر، گلريزان محيط بانان دنا، حضور در مراسمي با هدف شناساندن گونه هاي در حال انقراض و غيره اطلاع رسانی به عمل آمد اما تنها گروه کوچکی علاقه نشان دادند. تجمعاتي از اين دست بجز برانگيختن يك سري حساسيت هاي بي مورد، تحريك افراد مغرض و حيوان آزار ، هدر رفتن زمان و انرژي و سودجويي تبليغاتي هيچ حاصلي به دنبال نداشته و نخواهد داشت.
هر تجمعی در هر نقطه دنیا، با هدف، با منظور و با برنامه ريزي مشخص بسيار ارزشمند است. تجمعي كه بيشتر از سر و صدا نتيجه بدهد و قدمي مثبت باشد و در راستاي هدف مشترك همگي . تجمعي مانند دوم اسفند كه نتيجه مطلوب داشت يعني توافقي در راه نوشته شدن و دنبال كردن و ارائه يك لايحه به دولت و مجلس با قول همياري از طرف سازمان محيط زيست»

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز