خانه » اخبار » حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

ایران و عربستان

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز روزنامه رای الیوم در مورد حمله نظامی غافلگیر کننده ایران با مشارکت عراق به عربستان سعودی هشدار داد.

عربستان سعودی چند روز گذشته تصمیم خود را نسبت به ورود به خاک سوریه و جنگ در این کشور اعلام کرده است و در تازه ترین اقدام خود به برگزاری رزمایش مشترکی با مصر و چند کشور عربی پرداخته است.

در این رزمایش مشترک نشانه هایی از حمله به یک کشور دیده می شود و به همین جهت روزنامه رای الیوم در مقاله ای به عربستان در مورد ماجراجویی احتمالی هشدار داده است.

روزنامه «رای الیوم» نوشت: «برخی کشورهای غربی به مقامات سعودی هشدار داده اند در صورت اعزام نیرو به سوریه حمله غافلگیرکننده ایران با مشارکت عراق علیه عربستان صورت خواهد گرفت.»

روزنامه الکترونیکی رای الیوم که از لندن بروز رسانی می شود، در ادامه افزود: «در هفته های اخیر عربستان تحرکات نظامی مشکوکی صورت داده که از حمله به سوریه برای مبارزه با داعش و در نهایت ساقط کردن نظام این کشور حکایت دارد.»

این روزنامه ادامه داد: «این روزها در عربستان با مشاركت مصر و برخي كشورهاي اسلامي و عربي رزمایش بزرگی برگزار می شود که نشان های حمله به یک کشور در این رزمایش دیده می شود. روسیه هم هر گونه ماجراجویی عربستان را به مقامات این کشور گوشزد کرده است.»

منبع:جام نیوز

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

پیام توئیتری هشدار دهنده ظریف به عربستان

خبر درگیری لفظی ظریف و شاهزاده سعودی

جنگ توئیتری ظریف و عبدالله بن زاید

کشورچه های مسخره ای که با ایران قطع رابطه کردند!+عکس

شخصیت زنانه وزیر مرد سعودی دردسر ساز شد

دیدگاه ها بسته است.
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز