خانه » سرگرمی و سبک زندگی » مطالب خنده دار و طنز » رابطه شیرجوش و نوار بهداشتی

رابطه شیرجوش و نوار بهداشتی

ما هم مثل شما قبل از اینکه وارد سایت فروشگاهی دیجی‌ کالا بشویم فکر نمی‌کردیم که بین شیرجوش و نوار بهداشتی رابطه‌ای وجود داشته باشد!

رابطه شیرجوش و نوار بهداشتی

رابطه شیرجوش و نوار بهداشتی

داستان از آنجا شروع شد که در سایت فروشگاهی دیجی‌ کالا دنبال شیرجوش می‌گشتیم که به یک مدل شیرجوش تفال رسیدیم، نکته جالب این بود که زیر این محصول نوشته شده بود:

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند
نوار بهداشتی الویز مناسب شب سایز خیلی بزرگ

می‌شود حدس زد که برنامه ریز سایت دیجی کالا جوری آن سایت را برنامه ریزی کرده که بر اساس خرید و سلیقه مشتریان قبلی به مشتریان بعدی پیشنهاد خرید کالاهای دیگری را بدهد که قبلی‌ها آن کالاها را خریده‌اند. اما چه رابطه‌ای بین شیرجوش و نوار بهداشتی وجود دارد؟

رابطه شیرجوش و نوار بهداشتیتجزیه و تحلیل

اگر کمی قدیمی و سنتی و شرقی فکر کنیم طبیعی است که مشتریان شیرجوش و لوازم پخت و پز و دیگ دیگچه باید خانم‌ها باشند، اما سایز خیلی بزرگ نوار بهداشتی ما را به آنجا می‌کشاند که خانم‌های خریدار شیرجوش چاق و درشت اندام هستند!

اما چرا این خانم‌ها چاق و درشت اندام هستند؟ علت آن یا خوردن زیاد شیر چرب و چیلی است یا نشستن بیش از حد پای اینترنت و کم تحرکی!

اگر نگاه غربی و امروزی داشته باشیم و معتقد به برابری حقوق زن و مرد در آشپزخانه باشیم می‌شود به این نتیجه رسید که مردهای آشپز و خرید شیرجوش، عاشق خانم‌های چاق و درشت اندام هستند، نشان به این نشانی که هر وقت شیرجوش می‌خرند، «نوار بهداشتی الویز مناسب شب سایز خیلی بزرگ» هم می‌خرند.

متاسفانه نمی‌توانیم بخش«مناسب شب» این داستان را تجزیه تحلیل کنیم چون بچه‌های زیر هجده سال بیدارند و بیننده این نوشته!

نصیحت

کمتر اینترنتی خرید کنید و بیشتر ورزش کنید!

دیدگاه بگذارید

2 نظر درباره "رابطه شیرجوش و نوار بهداشتی"

avatar
مهرناز
مهمان

جالب بود
این مدل توجه رو تا حالا ندیده بودم
توجه و طنز و نتیجه گیری

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز