نوید محمدزاده از فحش‌های اینستاگرام خوشش می‌آید!

معروف که باشید، علاوه بر تمامی امکانات و امتیازهای مفید، تعدادی هوادار بددهن نیز بدست می‌آورید که شما را دنبال می‌کنند و علاقمندند آنجوری که دوست دارند با شما سخن گویند!
نوید محمدزاده از فحش‌های اینستاگرام خوشش می‌آید!نوید محمدزاده در نشست خبری در پردیس سینمایی ملت گفت: «از اینکه می‌آیند و در اینستاگرام فحش می‌دهند خوشم می‌آید، چون ما در حمله‌ها خودمان را پیدا می‌کنیم. من نماد همان‌هایی هستم که در اینستاگرام حمله می‌کنند.»

نوید محمدزاده درباره مدل عجیب موهایش می‌گوید: «این گریم است، خودم دوست داشتم مدل موهایم این‌طور باشد و خیلی دوست ندارم شکل نرمال و مثل همه باشد»

نوید محمدزاده از فحش‌های اینستاگرام خوشش می‌آید!نوید محمدزاده درباره مشابهت نقش‌های او حضور در نقش شخصیت‌های عقده‌ای گفت:
«پیشنهاد من این است که فیلم‌ها را با هم ببینم و به صورت ملموس ببینیم چه وجه تشابهی دارد.

اینکه پزشک بازی کنیم یا گدا به معنای تفاوت بازیگری نیست، بلکه هر نقش مشخصات خود را دارد که حتی نوع پلک زدن هم در آن تعیین کننده است. بازیگر باید در ایفای نقش یک طبقه بتواند به شکل‌های مختلف کارش را انجام دهد.

اگر توانسته باشم این تفاوت را نشان دهم که خدا را شکر در این غیر این صورت کارم ضعف دارد. کاراکترها در فیلم‌هایی که اشاره شد از جمله «خفگی»، «عصبانی نیستم»، «ابد و یک روز» و… ابعاد مختلفی دارند و فقط نباید به ظاهرشان نگاه کرد.»

منبع:
خبرآنلاین
تسنیم

اینستاگرام نوید محمدزاده
instagram.com/navidmohamadzadeh

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar