خانه » اخبار » خبر تعطیلی مدارس 13 دی 1394 به دلیل برف

خبر تعطیلی مدارس 13 دی 1394 به دلیل برف

خبر تعطیلی مدارس 13 دی 1394 به دلیل برف

خبر تعطیلی مدارس 13 دی 1394 به دلیل برف,آیا مدارس در 13 دی تعطیل هستند؟

خبر تعطیلی مدارس 13 دی 1394 به دلیل برف

خبر تعطیلی مدارس

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز آموزش و پرورش آذربایجان غربی خبر تعطیلی مدارس را در یکشنبه 13 دی 1394 به دلیل بارش سنگین برف اعلام کرد.امروز نیز به دلیل بارش سنگین برف بعضی مدارس تعطیل بودند.

برای دیدن لیست کامل شهرستان هایی که مدارسشان تعطیل است به میانه مطلب بروید

بر اساس خبر تعطیلی مدارس 13 دی 1394 تمامی مدارس شهری و روستایی فردا شیفت صبح و بعدازظهر شهرستان ماکو را بدلیل بارش سنگین برف و همچنین کاهش شدید دما و احتمال یخبندان بودن معابر فردا شنبه 13 دی ماه تعطیل اعلام کرد.

همچنین مدارس ابتدائی و متوسطه دوره اول شهرستان خوی و تمام مدارس بخش صفائیه در هر دو شیفت صبح و بعدازظهر نیز تعطیل اعلام شده است.

مدارس ابتدائی و متوسطه دوره اول شهرستان سردشت بدلیل بارش سنگین برف و برودت هوا در هر دو نوبت صبح و بعدازظهر ، فردا شنبه تعطیل خواهد بود.

بنا به گزارش تکمیلی روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ، تمامی مقاطع تحصیلی بخش کوهسار سلماس و مدارس ابتدایی نواحی یک و دو ارومیه  فردا تعطیل است.

همچنین مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول  نوبت صبح بوکان و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی این شهرستان تعطیل است.

همچنین به گزارش خبرنگار تابناک آذربایجان غربی حوزه های علمیه خوی، ماکو و سلماس نیز  فردا تعطیل اعلام شدند.

لیست کامل شهرستان هایی که مدارسشان تعطیل است

آذربایجان شرقی
فردا (یکشنبه 13 دی ماه)  فقط در نوبت صبح مدارس شهرستان های زیر تعطیل می باشند:
شهرستان های ورزقان، چاراویماق و خاروانا : مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شهری و روستایی تعطیل اعلام می گردد.
شهرستان کلیبر: مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی شهری و روستایی و مدارس استثنایی تعطیل و مدارس دیگر مقاطع با یک ساعت تاخیر شروع خواهند شد.
هوراند: مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی روستایی تعطیل و مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی شهری با یک ساعت تاخیر شروع خواهند شد.
شهرستان جلفا: مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی شهری و روستایی تعطیل و مدارس دیگر مقاطع با یک ساعت تاخیر شروع خواهند شد.
بخش سیه رود شهرستان جلفا: مدارس کلیه مقاطع مختلف تحصیلی تعطیل اعلام می گردد.
هشترود: مدارس مقاطع مختلف تحصیلی روستایی تعطیل اعلام می گردد.
شبستر،  تسوج و صوفیان: مدارس کلیه مقاطع تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع خواهند شد.

لازم به ذکر است،امتحانات نهایی پایه سوم متوسطه و پیش دانشگاهی سر موعد مقرر اعلام شده، دایر و برگزار خواهد شد و تعطیل نخواهند بود.

مرکزی
به اطلاع تمام دانش آموزان ،والدين گرامي و فرهنگيان فرهيخته استان مرکزی مي رساند :
به علت انبوه برف و شدت سرما،فردا (یکشنبه 13 دی ماه)، کلیه مدارس آموزش و پرورش  منطقه سربند و بخش خرقان شهرستان زرندیه تعطیل اعلام می شود.

 کردستان

به اطلاع تمام دانش آموزان ،والدين گرامي و فرهنگيان فرهيخته استان کردستان مي رساند :
به علت انبوه برف و شدت سرما، فردا (یکشنبه 13 دی ماه)، کلیه مدارس شیفت صبح سطح شهر و روستای شهرستان دیواندره تعطیل می باشد.

  آذربایجان غربی
با توجه به ادامه بارش برف، برودت هوا و راهبندان در برخی مناطق استان آذربایجان غربی وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه به این شرح اعلام می شود:
ماکو، شوط، پلدشت، چالدران، صومای برادوست، سیلوانا، اشنویه و روستاهای خوی و روستاهای بخش باروق میاندوآب همه مقاطع تحصیلی صبح و بعد از ظهر و مدارس ابتدایی شهرستان های پیرانشهر نوبت صبح و مدارس ابتدایی  خوی و چایپاره صبح و بعد از ظهر تعطیل می باشد.
همچنین مدارس ابتدایی مهاباد در شیفت صبح تعطیل میباشد.

همدان
به علت برودت هوا مراکزپیش دبستانی و مدارس ابتدایی نواحی 1و2 همدان، اسدآباد، بهار، لالجین، کبودراهنگ، گل تپه، رزن، قروه، سردرود، فامنین و قهاوند در نوبت صبح فردا تعطیل است.

کرمانشاه
به علت برودت هوا و یخبندان فردا یکشنبه 13 دی ماه مدارس ابتدایی گروه صبح شهرستان ها هرسین، پاوه ، جوانرود و باینگان تعطیل و شروع به کار مدارس ابتدایی در شهرستان های کرمانشاه،  کنگاور، صحنه، سنقر ، دینور و ، بیستون، هرسبن، ماهیدشت، ثلاث باباجانی ، نوسود، گواور از ساعت 9/30 صبح می باشد.

منبع:تابناک و خبر نگاران جوان

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز