خانه » اخبار » آخرین خبر از حضور بختیار رحمانی در استقلال

آخرین خبر از حضور بختیار رحمانی در استقلال

آخرین خبر از حضور بختیار رحمانی در استقلال

آخرین خبر از حضور بختیار رحمانی در استقلال,خبر حضور بختیار رحمانی در استقلال

آخرین خبر از حضور بختیار رحمانی در استقلال

بختیار رحمانی و استقلال

سایت خبری تفریحی به ورز نیوز به دلیل اهمیت حضور بختیار رحمانی در استقلال تهران و پیگیری هواداران این تیم آخرین خبر از حضور بختیار رحمانی در استقلال تهران را برای شما آماده کرده است.همان طور که در خبرها مطلع شده اید اعلام شده بختیار رحمانی هنوز 6 ماه خدمت دارد و باید به پادگان برود و ادامه خدمت خود را در پادگان بگذراند.اما ماجرا از چه قرار است؟

جانشین منابع انسانی نیروهای مسلح در مصاحبه با ایرنا از پرده از این راز بزرگ برداشت.وی اعلام کرد که تمام بازیکنانی که کارت پایان خدمتشان باطل شده است باید علاوه بر 21 ماه خدمت عادی 6 ماه نیز به صورت اضافه خدمت کنند.در کل مدت خدمت آنها 27 ماه است.در این میان اگر بازیکنی کسر خدمت داشته باشد از مدت 27 ماه کم خواهد شد.

جانشین اداره سرمایه های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: در صورتی که بازیکنان تخلف داشته باشند فرماندهان می توانند آنها را جریمه کرده و از باشگاه راهی پادگان کنند.

با توجه به این خبر که بختیار رحمانی اعلام کرده بود کسر خدمت دارد باید 6 ماه دیگر بابت اضافه خدمت در محل خدمتی خود بماند که با توجه به بی انضباطی های اخیر بختیار رحمانی مسئولان تیم تراکتور سازی تصمیم کرفته اند برای تنبیه او را به پادگان بفرستند.

البته این امر چیز جدید نیست، در سال گذشته نیز خطیبی در مقطعی حامد لک را برای تنبیه به پادگان فرستاد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز