خانه » اخبار » خبر تعطیلی دو روز مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

خبر تعطیلی دو روز مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

خبر تعطیلی دو روز مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

خبر تعطیلی دو روز مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

خبر تعطیلی دو روز مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

تعطیلی مدارس و آلودگی هوا

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز کمیته اضطراری آلودگی هوای پایتخت روز شنبه صبح در محل استانداری تهران تشکیل جلسه داده و قرار است پیشنهاد تعطیلی دو روزه مدارس تهران را بررسی کند.

پیشنهاد تعطیلی دو روزه مدارس تهران و نیز تعطیلی یک هفته ای معادن شن و ماسه و صنایع آلاینده در استان از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

دبیر کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران با اشاره تداوم قرار گرفتن کیفیت هوای تهران در شرایط هشدار گفت: بر این اساس پیشنهاد تعطیلی دو روزه مهد کودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس مقطع ابتدایی شهر تهران در کمیته مطرح و مقرر شد پس از هماهنگی استاندار با مراجعه مرتبط تا عصر امروز شنبه اطلاع رسانی شود.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان تهران در حاشیه نشست حوزه اضطرار آلودگی هوای تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعطیلی معادن شن و ماسه و نیز صنایع آلاینده استان به ویژه کارخانه های سیمان دیگر مصوبه مهم کمیته بود که تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

محمد هادی حیدر زاده افزود: فروش روزانه مجوز ورود به طرح ترافیک تا پایان هفته متوقف می شود ضمن اینکه برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی و دودزا از سوی پلیس تهران بزرگ در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع:ایرنا

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز