خانه » اخبار » خبر قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال+فیلم

خبر قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال+فیلم

خبر قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان دست کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در یک سانحه تاسف بار در کارخانه قطع شد.

محمد شریف زاده کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در بازی های آسیایی توکیو در سانحه دلخراش دست راست خود را از دست داد.دست کاپیتان تیم ملی والیبال از آرنج قطع شده است و این اتفاق دیشب رخ داده و پزشکان مجبور شده اند دست کاپیتان تیم ملی را قطع کنند.

محمد شریف زاده کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که دارنده مدال نقره بازی های آسیایی ژاپن و در این دیدار ها به عنوان کاپیتان تیم ملی انجام وظیفه می کرد چندی قبل دست راست خود را از دست داد،دستی که سال ها روی تور های والیبال هنر نمایی می کرد.

وی این روزها در سن 81 سالگی به عنوان کارشناس والیبال به جامعه ورزش خدمت می کرد .

خبر قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال+فیلم,والیبال,ماجرای قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال,آیا دست کاپیتان تیم ولی والیبال قطع شده است؟,آیا قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال صحت دارد؟,جزییات قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال,فیلم قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی,آیا خبر قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال صحت دارد؟

خبر قطع شدن دست کاپیتان تیم ملی والیبال+فیلم

شریف زاده در این باره به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:به محیط کارم در کارخانه رفته بودم و وقتی دیدم کارگران کار را به خوبی انجام نمی دهند رفتم و از نزدیک نحوه کار را به آنها توضیح دادم نا گهان دستگاه مکش مرا به سمت خود کشید و من برای جلوگیری دست خود را جلو بردم و دستم از ساعد قطع شد.
وی ادامه داد:پس از ان به کمک دوستان مرا به بیمارستان رساندند و دیشب ساعت 11 تحت عمل جراحی قرار گرفتم و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی ام را بدست آورم و دوباره به زندگی روزمره خود بازگردم اما افسوس که دیگر نمیتوانم آبشار بزنم.

دکتر کیهانی پزشک وی نیز در مورد وضعیت وی توضیح داد:مجبور شدیم برای اینکه اسیب جدی تر نشود دست وی را ازآرنج قطع کنیم.

داورزنی رئیس فدراسیون والیبال نیز در این باره به خبرنگار ما گفت:شریف زاده عضو تیم  ملی والیبال بود و در حال حاضر نیز عضو هیئت رئیسه است و وی چون یک فرد صنعتی‌ است، برایش در کارخانه این اتفاق افتاد و امیدوارم هر چه سریعتر سلامتی خود را بدست آورد.

برای دنلود فیلم اینجا را کلیک کنید

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با والیبال:

عکس هایی جالب لیگ برتر والیبال بانوان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز