خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان,آیا سوشا مکانی فردا آزاد می شود؟
خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

سوشا مکانی

به گزارش سایت خبر تفریحی به روز نیوز علی پروین خبر آزادی سوشا مکانی از زندان را اعلام کرد اما پس از ساعتی قوه قضایی خبر آزادی سوشا مکانی را تکذیب کرد.گفته می شود که علی پروین امروز با حضور در دادسرا و صحبت با قاضی پرونده پیگیر آزادی سوشا مکانی از زندان شده است.

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان,آیا سوشا مکانی فردا آزاد می شود؟
خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

علی پروین که بعد از این صحبت کوتاه با قاضی دادسرای ارگ نسبت به وضعیت سوشا مکانی امیدوار بود در این ارتباط اعلام کرد سوشا مکانی فردا صبح آزاد خواهد شد.
پروین گفت : سوشا کار بدی کرده اما بچه است ونباید به خاطر مشکل به وجود آمده آینده را از او گرفت.او جوان است وقابل اصلاح وباید فرصت اصلاح در اختیارش قرار گیرد.

واکنش قوه قضایی به خبر آزادی سوشا مکانی

اما حدود سه ساعت بعد از این خبر یک منبع آگاه در قوه قضایی این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد خبر آزادی سوشا مکانی با وسیقه میلیاردی و سفرش پیشکسوتان فوتبالو افراد خاص صحت ندارد.

یک منبع آگاه قضایی در خصوص این که در برخی از رسانه‌ها عنوان شده سوشا مکانی فردا (چهارشنبه) با قرار وثیقه میلیاردی و سفارش پیشکسوتان فوتبال و افراد خاص از زندان آزاد خواهد شد، اظهار داشت: این مسئله به هیچ عنوان صحت ندارد و قرار نیست سوشا مکانی با قرار وثیقه و سفارش افراد خاص از زندان آزاد شود. وی فعلا با قرار بازداشت موقت در زندان است ولی متاسفانه اخبار نادرستی در مورد مکانی شنیده می‌شود.

وی ادامه داد: موضوع 6 شاکی و مباحث دیگر در مورد سوشا مکانی صحت ندارد و مورد تأیید نیست. وی مانند دیگر افرادی که در مظان اتهام قرار دارند، به اتهاماتش رسیدگی می‌شود ولی قرار نیست در حین رسیدگی به پرونده، خبری به بیرون درز کند.

این منبع آگاه قضایی تصریح کرد: از مردم و خصوصا رسانه‌ها می‌خواهیم اخلاق را رعایت کنند و عجولانه اظهارنظر نکنند. این حرکت بسیار بدی است که بسیاری از اتهامات به فردی زده می‌شود که هنوز اتهاماتش ثابت نشده است. مکانی قطعا می‌تواند به این مسئله رسیدگی کند و این حق برای او محفوظ است.

منبع:میزان و ورزش 3

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار مزتبط با سوشا مکانی:

واکنش نامزد سوشا مکانی به اتفاقات اخیر+عکس

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

فیلم رقص سوشا مکانی هم لو رفت!

آیا عکس های لورفته سوشا مکانی از تلگرام هک شده؟

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

2
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
2 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
2 تعداد نظر دهندگان
درودmoh Recent comment authors
moh
مهمان
moh

باید میموند اونجا یکم اب خنک مخورد این علی اقا عجب کارای مکنه چه ظلمی در حق مردم مکنه

درود
مهمان
درود

خفه لطفا ً ….
بعدی ….