خانه » اخبار » خبرهای جدید از سری سوم خندوانه

خبرهای جدید از سری سوم خندوانه

خبرهای جدید از سری سوم خندوانه

خبرهای جدید از سری سوم خندوانه

خبرهای جدید از سری سوم خندوانه

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:کم کم با پایان ایام سوگواری سالار شهیدان مردم خود را آماده پخش سری سوم خندوانه می کنند.سری اول و دوم خندوانه با اقبال عمومی فراوانی مواجه شد.رامبد جوان در مورد سری سوم خندوانه توضیحاتی ارائه کرده است.

باید منتظر ماند و دید برنامه «خندوانه» بعد از سپری کردن حدود دو ماه و  اتمام همه حواشی‌های بزرگ و کوچک، حالا دیگر چه شگفتانه‌ای جدای از حضور جناب خان و مهمان‌های شگفت خود می‌خواهد، ارائه دهد.

رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی «خندوانه» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: سری سوم «خندوانه» در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد.

وی بیان کرد: این برنامه با پشت سر گذاشتن سری دوم قبل از فرارسیدن ماه محرم و صفر، در حال آماده سازی استودیو،‌ دکور و طراحی ایده برای بخش‌های مختلف سری سوم برنامه «خندوانه» هستیم.

گفتنی است آخرین برنامه خندوانه قبل از ماه محرم پخش شد و بعد از آن بود که رامبد جوان از ساخت فیلم سینمایی خود برای جشنواره فیلم فجر خبر داد اما این پایان کار نبود چراکه بعد از آن نیز اخباری مبنی بر حضور علی کریمی در سری سوم رسید که باز هم این خبر تکذیب شد.

با توجه به اینکه عوامل «خندوانه» همچنان در مرحله پیش تولید به سر می برند و در حال آماده سازی دکور و نگارش فیلم نامه هستند انتظار می رود که پخش سری سوم در مدت زمان طولانی‌تری مهمان خانه‌های مردم شود.

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه درباره "خبرهای جدید از سری سوم خندوانه"

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز