خانه » اخبار » اخطار و تذکر صدا و سیما به برنامه دورهمی مهران مدیری

اخطار و تذکر صدا و سیما به برنامه دورهمی مهران مدیری

اخطار و تذکر صدا و سیما به برنامه دورهمی مهران مدیری

اخطار و تذکر صدا و سیما به برنامه دورهمی مهران مدیری,تذکر به مهران مدیری

اخطار و تذکر صدا و سیما به برنامه دورهمی مهران مدیری

دورهمی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:صدا و سیما به مهران مدیری به دلیل برنامه دورهمی روز 13 فروردین و ماجرای تراشیدن موی سر نیما فلاح اخطار و تذکر جدی داد.

بعد از اتفاقات برنامه دورهمی در روز 13 فروردین که مهران مدیری موی سر نیما فلاح مهمان برنامه را تراشید واکنش های زیادی نسبت به این برنامه به وجود آمد.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به این اقدام اعتراض کردند.

اما این بار نوبت به رضا پورحسین یکی از مسئولان صدا و سیما بود که تذکر به مهران مدیری و برنامه دورهمی بدهد.

به گزارش ایلنا به نقل از صدا و سیما،رضا پورحسین در پاسخ به این سؤال که آیا ارزیابی خاصی از نظرات مخاطبان ین برنامه وجود دارد گفت: طبق آنچه از مرکز پژوهش و سنجش افکار و روابط عمومی سازمان صدا و سیما اعلام شده است این برنامه به دلیل طنز خوبی که دارد در مجموع توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند.
وی در پاسخ به این سؤال که انتقادهایی نسبت به این برنامه به ویژه درخصوص رفتار مجری این برنامه در فضای مجازی انعکاس داشته است گفت: قبول دارم که در برنامه بعضاً سوالاتی مطرح شده که با فرهنگ ایرانی – اسلامی همخوانی ندارد و نیز با رفتار تنبیه آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است؛ این موارد که به ما انعکاس داده شده است و بررسی کردیم بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شده است تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز