خانه » متفرقه » اخبار مهم » شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی,شماره موبایل حسن روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

دکتر روحانی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:حتما شما هم متوجه شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی که در زیر پیامک تبریک دکتر روحانی برای عید نوروز ارسال شده نشده اید!

اگر توجه کرده باشید در زیر پیامک تبریک عید نوروز رئیس جمهور دکتر روحانی شماره پیامک 11195 به عنوان شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر ورحانی ذکر شده است.

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی,شماره موبایل حسن روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

این شماره که به شماره mask موسوم است امکان دریاف پیامک یا به قولی ریپلای کردن پیامک را دارد و فرستنده امکان دریافت پیام شما را دارد.

پیامک رئیس جمهور از سرشماره mask روحانی ارسال می شود که دو سال پیش با دستور دولتی اپراتورهای تلفن همراه تمامی شماره های خصوصی mask را قطع کرده اند (به غیر از شماره مخصوص اپراتور) و اخذ سرشماره mask نیازمند طی مراحلی شده است.

ارسال پیامک و ریپلای کردن پیامک شماره‌های mask بدون اطلاع از سرشماره امکان پذیر نیست.

سرشماره 111 شماره ای است که حدود دو سال پیش به دلیل رندی به درخواست دولت به این نهاد اختصاص یافت. شماره 95 نیز شماره تبریک سال نو است.

شماره پیامک 11195 به این دلیل در انتهای پیامک تبریک نوروزی رئیس جمهور مورد تاکید قرار گرفته که مردم از سرشماره مربوط به mask روحانی مطلع شوند و ارتباط مردم و رئیس جمهور تعاملی شود تا اگر مردم خواستند متقابلا به رئیس جمهور تبریک بگویند یا پیامکی برای رئیس جمهور ارسال کنند بتوانند.

منبع:فارس

گردآوری: سایت خبری تفریحی به روز نیوزبا سپاس از خوانندگان گرامی

لطفا درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات و نظرهای خود را از راه‌های زیر با دفتر ریاست جمهوری در میان بگذارید:

ریاست جمهوری اسلامی ایران
آدرس: تهران – میدان پاستور – خیابان پاستور
تلفن 64451


مرکز ارتباطات ریاست جمهوری
تلفن 111
تلفن ۱۱۱ آماده دریافت درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات، نظرها

سایت مرکز ارتباطات ریاست جمهوری:
http://www.saamad.ir

تاکنون 5 نظر ثبت شده است.

 1. سلام به دکترمن دوستون دارم ولی شمابفکرمردم تهی دست نیستین همش باسرمایه دارها هستین من دوتا نامه دادم به شماجوابی ندادین خانوادهای شهدا را فراموش کردین مردم بینواهم فراموش شدن بی عدالتی کشور گرفته پارتی بازی چوپان امده شده کارمنداموزش وپرورش ماهم که درس خوندیم نامهامون پاره میکنن

  • سلام منم یه دختر ۲۷ساله هستم که به علت وچک کشیدن بابا به اسمه من بخاطر چن میلیون فعلا فراری هستم هیشکی راضی نیست کمکی کنه این هست دولت ایران بزاخوش باشن ماهم خدایی داریم

 2. سلام من همسر جانباز ۵۰/ هستم ما مستجر هستیم پولی برای خرید خونه یا حتی رهن کردن یه خونه خوب نداریم تو خونه های قدیمی جنوب تهران فاقد امکانات رفاهی زندگی میکنیم همسرم دیسک کمر داشت عمل کرده دیگه قادر به کارهای سنگین از جمله اسباب کشی نداره به بنیاد مراجعه کردیم میگن شما سال ۸۶ مبلغ ۱۲ میلیون وام گرفتید اون موقع ما حتی پول رهن نداشتیم مجبور شدیم واگذار کنیم تا حداقل پول اجاره داشته باشیم الان مجلس فقط تصویب کرده جانباز ۷۰/ میتوانند از این وام استفاده کنند همه رفاهیات مال جانبازان ۷۰ در صد بخدا اونا وظعیتشون از ما خیلی بهتر ماها هم خودمون هم بچه هامو ن تو بد وضعیتی هستیم الان سه بچه هام بیکارند چون دیپلم ردی هستند هیچ ارگانی قبول نمی کنه سرمایه نداریم که بدین کاری کنند همسرم مجبور خرج مخارج زندگی اونارم تامین کنه رییس جمهور محترم لطفا به مشکل ما نیز رسیدگی کنید

 3. ریاست جمهوری اسلامی ایران
  آدرس: تهران – میدان پاستور – خیابان پاستور
  تلفن 64451
  ————————————————
  مرکز ارتباطات ریاست جمهوری
  تلفن 111
  تلفن ۱۱۱ آماده دریافت درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات، نظرها

  لطفا درخواست های خود را با شماره ۱۱۱ در میان بگذارید

  سایت مرکز ارتباطات ریاست جمهوری

 4. جناب اقای روحانی رییس جمهورمحترم
  باسلام و تحیات الهی
  اینجانب ازکارکنان دانشکده نفت شهید تندگویان برایتان آرزوی توفیقات الهی داریم.
  شهرستان آبادان که مدتهاست همچنان چشم انتظار اجرای قانون یکسازی حقوق هستند. اجرای ناقص طرح طبقه بندی مشاغل که در آن نه مدارک تحصیلی لحاظ شده، نه سابقه کار، باعث شده تا کارکنان پیمانکاری و قراردادی دانشکده نفت آبادان پایین ترین حقوق را دریافت می کنند (حتی پایین تر از حقوق کارگران قراردادی ادارات دولتی)
  مشکلات معیشتی و حقوق پایین این قشر زحمتکش باعث ایجاد دلزدگی و افسردگی در بین آنان شده و در کنارباعث بی انگیزه شدن در کار و منجر به کاهش دقت عمل برای دانشکده صنعت نفت آبادان شده واین موضوع نیازبه نگاه جدی مسولان به این مهم میباشد.
  کارکنان دانشکده صنعت نفت آبادان با این پر استرس و دمای بالای پنجاه درجه ،حق بدی آب و هوا و حق محرومیت و سختی محیط کار که قانون کار صراحتا به ان تاکید دارد را دریافت نمیکنند .
  انجام کار یکسان و تفاوت حقوق فاحش میان کارکنان پیمانکاری و نیروهای رسمی و محرومیت از هرگونه تسهیلات رفاهی و فرهنگی درمانی شرکت،نفت تا جایی که وقتی کارکنان پیمان کار وقراردادی در حین انجام وظیفه در شرکت نفت دچار حادثه میشود در مراکز درمانی نفت پذیرش نمیشود از جمله مشکلات کارکنان پیمان کار وقراردادی است.
  تلاشها و پیگیریهای شما برای احقاق حقوق کارکنان این دانشکده شروع امیدوارکننده است که با توجه به اینکه مشکل کارکنان غیر رسمی،در وزارت نفت یک مشکل،ملی و کشوری است نیازمند همراهی و همکاری حضرتعالی در خصوص احقاق حقوق این قشر زحتمکش و فقیر و محروم میباشد . لذا از حضرتعالی خواهشمندیم از طریق اهرمهای قانونی پیگیر حقوق کارکنان دانشکد ه صنعت نفت آبادان باشید. امیدست که مشمول دعای خیر کارکنان و خانواده های محترم آنان قرار گیرید

  ضمنا تعدادي به صورت قراردادمدت موقت شماره داردراين مركز آموزشي مشغول بكار هستيم وباتوجه به بومي بودن درمنطقه محروم جنوب خواهشمنديم نسبت با داشتن سوابق بالای 15 الي 24سال دراين مركز وقول ووحیدهایی که جناب آقای وزیرنفت در آبان ماه گذشته با بررسی افزایش حقوق نیروهای قرارداد ی موافقت نموده ، نه افزایش حقوق ونه تیدیل وضعیت شده ایم گذاشت از 5 سال است که بدون دستور و درخواست مشغول بررسی این امر می باشند . منتظر اعلام نتایج بررسی احتمالاً دولت تدبیر هستیم. از مسیولین محترم ومعاونین به داد درد دل این قشر کم درآمدبیفتید.درضمن تمام سازمان ازجمله(بیمه تامین اجتماعی واستانداری هاوآموزش پرورش ودیگرسازمان ها تبدیل وضعیت شده ودرحال حاضر مراحل پیمانی را طی می کنندالبته با تبدیل وضعیت شدن روی حقوق آنها تاثیر گذاشته وتنها سازمانی این حرکت را انجام نداده است شرکت نفت می باشد که به پرسنل خود اجحاف کرده است باتشکرازمسئولین که به حرف دل این مردم گوش می دهند خداوند پشتبان شما باشد.
  کارمند قراردادی دانشکده نفت آبادان
  شماره موبایل09168167203

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق سایت خبری تفریحی به روز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز