خانه » متفرقه » اخبار مهم » شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی,شماره موبایل حسن روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

دکتر روحانی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:حتما شما هم متوجه شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی که در زیر پیامک تبریک دکتر روحانی برای عید نوروز ارسال شده نشده اید!

اگر توجه کرده باشید در زیر پیامک تبریک عید نوروز رئیس جمهور دکتر روحانی شماره پیامک 11195 به عنوان شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر ورحانی ذکر شده است.

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی,شماره موبایل حسن روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

این شماره که به شماره mask موسوم است امکان دریاف پیامک یا به قولی ریپلای کردن پیامک را دارد و فرستنده امکان دریافت پیام شما را دارد.

پیامک رئیس جمهور از سرشماره mask روحانی ارسال می شود که دو سال پیش با دستور دولتی اپراتورهای تلفن همراه تمامی شماره های خصوصی mask را قطع کرده اند (به غیر از شماره مخصوص اپراتور) و اخذ سرشماره mask نیازمند طی مراحلی شده است.

ارسال پیامک و ریپلای کردن پیامک شماره‌های mask بدون اطلاع از سرشماره امکان پذیر نیست.

سرشماره 111 شماره ای است که حدود دو سال پیش به دلیل رندی به درخواست دولت به این نهاد اختصاص یافت. شماره 95 نیز شماره تبریک سال نو است.

شماره پیامک 11195 به این دلیل در انتهای پیامک تبریک نوروزی رئیس جمهور مورد تاکید قرار گرفته که مردم از سرشماره مربوط به mask روحانی مطلع شوند و ارتباط مردم و رئیس جمهور تعاملی شود تا اگر مردم خواستند متقابلا به رئیس جمهور تبریک بگویند یا پیامکی برای رئیس جمهور ارسال کنند بتوانند.

منبع:فارس

گردآوری: سایت خبری تفریحی به روز نیوزتوجه کنید!

با سپاس از خوانندگان گرامی

لطفا درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات و نظرهای خود را از راه‌های زیر با دفتر ریاست جمهوری در میان بگذارید:

ریاست جمهوری اسلامی ایران
آدرس: تهران – میدان پاستور – خیابان پاستور
تلفن 64451


مرکز ارتباطات ریاست جمهوری
تلفن 111
تلفن ۱۱۱ آماده دریافت درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات، نظرها

سایت مرکز ارتباطات ریاست جمهوری:
http://www.saamad.ir


برای ارسال نظرات و پیغام شخصی به حسن روحانی کلیک کنید
http://rouhani.ir/contactus.php

دنبال کار
مهمان

چرا اموزش پرورش در مقطع کاردانی استخدام نداره من رشته ام دبیری علومه هر جا رفتم برا کار میگند رشته شما برا اموز ش و پرورش هست بخدا با هزار قرض و وام این مدرک گرفتم .صد جا شماره تلفن دادیم برای کار دریغ از یه زنگ . ده سال خیلیه که ادم دنبال کار باشه و گیرش نیاد بخدا تو امورات یومیه موندیم

بهروز
مهمان

منم علوم تربیتی هستم ولی چرا کار برای ما نیست اگه الان یکی پیدا بشه با سهمیه و پولدار بهش کارمیدن

بیکار
مهمان

بیکار
با سلام خدمت شما
من با مدرک کارشناسی ارشد بیکارم یارانه هم ندارم .خانواده ما 4 تا فارغ التحصیل بیکار دارد به هر دری میزنیم کار نیست. بخدا دچار افسردگی شدم . حداقل دو تا ازماها سر کار برود خوب میشد. از شما تقاضا دارم فکری به حال جوانان بکنید.

بیکار افسرده
مهمان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت رییس جمهور فرهیخته و مردمی ایران .من فارغ التحصیل ادبیات مقاومت دانشگاه سمنان هستم .و در دوره کارشناسی و ارشد حایز رتبه دوم در بین هم دوره ای هایمان بودم .اما الان بیکارم و موجب رنج و افسردگی خودم و همچنین ناراحتی بیشمار پدر و مادرم شده ام .و از آنجا که لایحه جایگزینی یکی از فرزندان فرهنگیان به جای فرهنگی بازنشسته که همچنان تصویب نشده ،پدر من نیز فرهنگی بازنشسته می باشد و از آنجا که خانواده من خانواده پنج نفره بوده و از سه فرزند فقط من مانده ام و باعث رنجش خاطر پدر و مادرم شده ام .لطفا حتما رسیدگی فرمایید .ممنون از لطفتون .

محسن یوسفی
مهمان

ما رو به خاک سیاه نشوندی شغل آزاد با روزی15هزار چه میشه کرد خدا هیچکی مثل من جلو زن وبچش خار نکنه پول میوه نداشته باشی آخر شب برگردی که زن بچت خواب باشن تا جلوشان خار نشی چقدر خواهش چقدر نامه دادن تو رو به دو دست بریده ابالفضل به خون شهدا به هر کی که میپرستی به جان بچهات کمکم کن

رقیه محمودی
مهمان

جناب آقای دکتر حسن روحانی افتخار مایی و تبریک من بابت پیروز شدن در انتخابات را پذیرا باشید.
رای من وخانواده ی من به شما بودجناب دکتر عزیز

زهرا رستمی حسنوند
مهمان
با سلام خدمت رئیس جمهور گرامی. جناب دکتر روحانی من لیسانس مهندسی شیمی دارم با هزار بدبختی و قرض و وام دوری از خانواده تونستم این مدرک و بگیرم بابام کارگر بیچاره که بعد پونزده سال بدبختی یه خونه خرید که کلا بردار سرمون کلا گذاشت و فرار کرده دستمون به هیجا بند نیس بخدا دیگه بریدم از این زندگی هرجام میری پارتیم نداشته باشی رات نمیدم اصن تو رو خدا یه فکری بکنین یه کاری برام کنین دیگه بریدم به پیغمبر
بهروز
مهمان

همه جانبازان بچه هاشون سهمیه دارن چرا منکه برادرم شهیده حتی ندیدمش عذابی داره کن هیچکس درک نمیکنه ولی هیچ سهمیه ای بهم تعلق نگرفته اخه این انصافه منم مثل همه این دوستان هستم

ناامید
مهمان

آقای رئیس جمهور شما کجایی که ببینی ما داریم زیر بار زندگی له میشیم، ما دیگه کارمون به جایی رسیده که دو وعده غذا میخوریم درس خوندیم منتها بیکاریم هر جا رفتیم گفتند پارتی گفتند پول بدید استخدام بشید منتها ما ۵ هزار تومن نداریم اونوقت میتونیم ۵ میلیون بدیم😩😭

س_د
مهمان
با عرض سلام و احترام جناب آقای دکتر روحانی باتشکر از زحمات شما برای آبادانی ایران و ایرانی من به نمایندگی از ۸۰۰۰ جوان پذیرفته شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع شما می رسانم پس از ۸ماه انتظار وزارت آموزش و پرورش علی رغم آنچیزی که در دفترچه استخدامی بیان شده عمل کرده طبق بند ۶ از صفحه ۱۲ دفترچه این آزمون، که صریحا به زمان دقیق شروع به کار و تایید احکام کارگزینی، به تاریخ ۹۶/۷/۱، اشاره کرده اما وزارت آموزش پرورش صدور حکم کارگزینی به ۹۷/۰۷/۰۱ که مفاد این بند هست موکول کرده و سرنوشت ۸۰۰۰ جوان تازه نفس بااراده و بیکار که تمام تلاش آنها قبولی در این آزمون بوده را دچار سرگمی کرده… ادامه »
zahra
مهمان

با سلام خدمت رئیس جمهورمحترم وخردمند

پدرکارگر 61ساله من باپرداخت 11سال بیمه خویش فرما بنابه قانون جدید2سال پیش فقط سیصدوخورده ای حقوق بازنشستگی دارد.بدون هیچ درآمد وکار جانبی جزیارانه.بدون حق درمانی سایر بازنشستگان.با یک خانواده پرجمعیت بیکار تحصیل کرده.
ما کجای قانون همسان سازی بیمه تامین اجتماعی جاداریم؟

نیلوفرخاموش
مهمان

باسلام
آنچه در این برهه ی حساس گفتنش حائز اهمیت است این است که متاسفانه جبهه ی مخالف(بازندگان انتخابات اخیر وطرفداران سرسخت آقای رییسی)در تخریب وجهه ی رییس جمهور سنگ تمام گذاشته و جو را بدجور مسموم کرده اند! و می کنند.تشنگان قدرت!
استادان رشته ی الهیات و بسیجی های مساجد برای اعضای خود جلسه می گذارند و مظلومیت آقای رییسی را هم سنگ امام حسین ع وائمه اطهار معرفی می نمایند .در کانالها نیز این امر بشدت مشهود است.بنده بااینکه 20 سال بیکارهستم ولی هرگز در پیمانی که درانتخابات با حضرت عالی بستم خیانت نخواهم کرد.لطفا در خاموش کردن فتنه های جبهه ی مخالف بخاطر ما مردم اغماض نفرمایید.باسپاس

عباس پیشه خوش
مهمان

س اقای ریس جمهور بنده از معلولیین بهزیتی هستم شرکت زدم بابت اشتغال درچند استان کمک میخواهم دوست دارم عشقمی

1 11 12 13
wpDiscuz
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز