خانه » متفرقه » اخبار مهم » شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی,شماره موبایل حسن روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

دکتر روحانی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:حتما شما هم متوجه شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی که در زیر پیامک تبریک دکتر روحانی برای عید نوروز ارسال شده نشده اید!

اگر توجه کرده باشید در زیر پیامک تبریک عید نوروز رئیس جمهور دکتر روحانی شماره پیامک 11195 به عنوان شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر ورحانی ذکر شده است.

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی,شماره موبایل حسن روحانی

شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی

این شماره که به شماره mask موسوم است امکان دریاف پیامک یا به قولی ریپلای کردن پیامک را دارد و فرستنده امکان دریافت پیام شما را دارد.

پیامک رئیس جمهور از سرشماره mask روحانی ارسال می شود که دو سال پیش با دستور دولتی اپراتورهای تلفن همراه تمامی شماره های خصوصی mask را قطع کرده اند (به غیر از شماره مخصوص اپراتور) و اخذ سرشماره mask نیازمند طی مراحلی شده است.

ارسال پیامک و ریپلای کردن پیامک شماره‌های mask بدون اطلاع از سرشماره امکان پذیر نیست.

سرشماره 111 شماره ای است که حدود دو سال پیش به دلیل رندی به درخواست دولت به این نهاد اختصاص یافت. شماره 95 نیز شماره تبریک سال نو است.

شماره پیامک 11195 به این دلیل در انتهای پیامک تبریک نوروزی رئیس جمهور مورد تاکید قرار گرفته که مردم از سرشماره مربوط به mask روحانی مطلع شوند و ارتباط مردم و رئیس جمهور تعاملی شود تا اگر مردم خواستند متقابلا به رئیس جمهور تبریک بگویند یا پیامکی برای رئیس جمهور ارسال کنند بتوانند.

منبع:فارس

گردآوری: سایت خبری تفریحی به روز نیوزتوجه کنید!

با سپاس از خوانندگان گرامی

لطفا درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات و نظرهای خود را از راه‌های زیر با دفتر ریاست جمهوری در میان بگذارید:

ریاست جمهوری اسلامی ایران
آدرس: تهران – میدان پاستور – خیابان پاستور
تلفن 64451


مرکز ارتباطات ریاست جمهوری
تلفن 111
تلفن ۱۱۱ آماده دریافت درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات، نظرها

سایت مرکز ارتباطات ریاست جمهوری:
http://www.saamad.ir


برای ارسال نظرات و پیغام شخصی به حسن روحانی کلیک کنید
http://rouhani.ir/contactus.php

دیدگاه بگذارید

764 نظر درباره "شماره پیامک ارتباط مستقیم با رئیس جمهور دکتر روحانی"

avatar
بروز نیوز
مدیریت

سلام و احترام
عزیزان گرفتار و دردمند
شما می‌توانید با ارسال نظر و رعایت متانت، خواسته یا پیشنهاد یا انتقاد خود را در این سایت منتشر کنید، اما انتظار نداشته باشید که آقای رئیس جمهور در اینجا به شما کمک کند یا پاسخ شما را بدهد.

برای تماس با ایشان، به دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران به نشانی تهران – میدان پاستور – خیابان پاستور [تلفن 64451] مراجعه کنید.

یا برای هر گونه شکایت یا انتقاد یا درخواست به شماره‌ زیر زنگ بزنید:
تلفن 111

یا پیغام و پیشنهاد و درخواست‌ خود را مستقیما برای حسن روحانی به نشانی زیر ارسال کنید:
http://rouhani.ir/contactus.php

علیرضا محمدی
مهمان

سلام محمدی هستم از آقای روحانی میخواستم تماسی از ما داشته باشه ببخشید زحمتی نباشه

فریاد نجاتی
مهمان

سلام اقای روحانی بنده فرزند شهید هستم و بیکار میباشم دارای زن و بچه هستم مدرک دیپلم وتقاضای کار دارم

فرهاد
مهمان
کار رو زخمی کنید دارم میام .نوع محاوره در مدل شهری ست. سلام خسته نباشی دنبال استعداد آقا ریس جمهور … ما اینقدر خنگیم کودن ……که استعدادی ندارین فقط بلا گفتیم نوع گرفتن از مکانی یا مثلا طرح مدل صفر چیست یا تا حالا اینطور گفتین تا حالا یا امروز به مدد خودتان و جماعت به غیر از …………تعریف جان مال ناموس یا وقت تنگ گوهر بار کردین به از تعریف نباشد مدل کالا و غیر غیر غیر کردم. و کلا پول ندارم حال کارم زیاد خراب هست و کلی ماه سال عقب که هیچ لشگر هم بدهی جبرانش برای من سنگین کمر شکن هست و در این دوره زمانه نه گاز میدهند نه بنزین .قربانت شوم و جمله آخرم… ادامه »
مجتبی
مهمان

به دکترروحانی صدملیون بریزیداینکارت6037997106420228سیدمجتبی،حقمو میخام خودتان که میلیاردی میبرین بده حق ماروتومملکت هی خوردن برهرشکلی حق سیدخوردتون نمیشه تاوان میدن حقم بدین اقای رییس جمهور

ارجعلی ازادی۹۱۷۳۲۹۱۵۹۰
مهمان

با سلام ایثارگر پانزده ماه جبهه که شنوایی ام را کامل به علت موج از دست داده و طب کار برایم صادر نمیکنن که در شرکتها مشغول شوم نیاز مبرم به کمک حضرت عالی دارم برای پرداخت حقوق که فقط به تهرانیها میدین ما نداریم برای معرفی به کمسیون پزشکی در شهرستان گچساران پرونده دارم واز شما عاجزانه درخواست میکنم به من این یک خدمتو بکنین حقم بهم برسه دستتونو میبوسو اجرتون با خدا سایه تان روی سر درمندگان باشه انشالله

شبنم
مهمان
دل نوشته های یک دختر مسلمان: واقعا مملکت و اسلام دارد رو به نابودی میرود فقط و فقط به خاطر منفعت یک عده خاص از مسئولین و پر کردن جیب های خوشان و اطرافیانشان… دلم خون است و نا امیدم از این مسئولین. چ انتظاری میتوانم از اینان داشته باشم ک فقط حرف میزنند تا رای جمع کنند و موقع عمل خودشان زیر حرفهایشان میزنند و وعده هایشان را منکر میشوند. مسئولان مثلا گرامی الان عهد بوق نیست ک یک حرفی بزنید و مردم را فریب دهید و از یاد مردم برود دروغ ها و وعده هایتان…. کجا هستند اون مسئولانی ک به اسم دین اسلام و نهی از منکر دختر و ناموس مردم را توی خیابان کتک میزنند. من… ادامه »
صالح نعمتی
مهمان

سلام دکتر بزرگ مرد ایران
اینجانب صالح نعمتی توانسته آلیاژ تیتانیوم با خلوص بالا تولید کنم ولی افسوس هیچ کس و ارگانی حمایتم نکرد چندین نامه نوشتم ولی میدانم به دستتان نرسیده از شما تقاضا دارم حمایتم کنید این آلیاژ فقط وارد میشود و بومی نیست
من توانستم ولی کسی حمایتم نمیکنه کمکم کن ۰۹۱۲۵۷۸۹۴۷۵

معصومه بخشی
مهمان
اینجانب معصومه بخشی کارمند دانشگاه تهران سرپرست خانواده و دارای سه فرزند 2 پسر و یک دختر میباشم که البته یکی از فرزندانم یکی دو سالی هست نزد پدرش زندگی میکند و 2 فرزند دیگرم که یک دختر و یک پسر میباشند نزد خودم هستم دخترم به بیمار اعصاب مبتلاست و سالهاست دارو مصرف میکنه البته کمی حالش بهتره و پسرم هم شاغل نیست و دنبال اینکه کاری پیدا کنه هست و باید بعرض برسانم بنده سالها بسختی فرزندانم را بزرگ کردم که هرچه داشتم و نداشتم خرج فرزندانم کردم و هرچه وام بود از اینور و اونور گرفتم و خرج کردم و درحال حاضر خیلی بدهی و قسط دارم و خدا میداند هیچی پس انداز ندارم و هرچه حقوق… ادامه »
مجتبی
مهمان

پول نفت مان تو جیب اقایان، بعدگرانی بیداد کرده، هرجوری هم ازمردم پول بگیرن، حقمان را باید ازتان چجوری گرفت،
اقای روحانی دنیا به هیچکس وفا نکرد تموم میشه، اخرتی هم هست جواب دادنی هم هست، بلخره همه میمیرن

علی شیخی
مهمان

خدا وکیلی خودت از کارهایی که باید میکردی و نکردی … وعده‌هایی که دادی ووفا نکردی و…. دروغها و تهمتهایی که گفتی و زدی و عذرخواهی هم نکردی …. آسوده خاطر و وجدان هستی؟!؟!؟!
من معلم بازنشسته ۸ماه منتظر پاداشم و ازقرار معلوم حالا حالا ها هم خبری ازش نیست . صد میلیون هم نمیشه.خانه هم ندارم ماشین هم ندارم.دوتا فرزند محصل و دم بخت هم دارم…
واقعا ننگت باد روحانی…

سعید عباس زاده
مهمان

من از سالها ستم خواهم گفت و بر یک سخن حق اکتفا دارم سرقت هایی که سارقان به جرم معترف و انگیزه عودت اما کسانی که به عدل تعهد داشتن تبانی و خیانت کردن.و این اخرین حد ستم است ایا پاسخگوی ان هستید یا با سکوت همراهی میکنید ستم را .وسلام سعید عباس زاده از یزد

سهیل
مهمان
اقای روحانی من یه سوال ساده دارم ما الان دموکراسی داریم یا نه؟ چون ما به شما بخاطر قولهای شما رای دادیم از جمله اینکه شبکه های اجتماعی فیلتر نمیشه اما نمیدانستیم که یک نفر هم بر خلاف شما با سمتی پایین تر از قوه ای دیگر میتواند بر خلاف نظر شما فیلتر ینگ انجام بده و بدتر اینکه شما هم نمیایید و اون رو بازخواست کنید و عکس و مشخصاتش رو در روزنامه منتشر کنید و بلافاصله فیلترینگ رو با وزیر ارتباطات بردارید تا دیگر چنین کاری نکند چون اگر اینطور باشه خوب پس واسه چی ما به شما رای دادیم شما یک شرکت توتال رو که کاملا مطابق با رشد صنعت کشور بود رد اوردید و کار درستی… ادامه »
قرداسعلی محبی
مهمان
اصلا به مشکل مردم در اردبیل مغان بیله سوار رسیدگی نمیکنند. من دامداری ردم از سال 85 تا بحال در زندانم. بدهی‌ام چندین برابر شده. دولت قبلی و فعلی به من درسیتپ بانکی کشاورزی خیانت کرده، کسی هم گوشش بدهکار نیست، تمام دارایی ما را بالا کشیده، برای وام 112 میلیونی، 287 میلیون تا بحال از من گرفته، 130 میلیون مجددا میخواد. دامداری راکد و من زندانی‌ام. بجای جنگ پارتیزانی بیا تولید داخل نجات بده. من 140 ماهه تو حبسم، مدیران ارشد بانک کشاورزی استان و شعبه بیله سوار خیانت کردند، من پاسخگو هستم الان. چرا الکی شعار میدین، سال حمایت از تولید، سال اشتغال، همه اینها حرفه، خودتون پورشه سوار میشین، مردمتون پراید، این ظلم به کلمه عدالته، در… ادامه »
مجتبی علی پور
مهمان

باعرض ادب احترام
اینجانب مجتبی علی پور فزند عباس به کد ملی 3051785822متا هل دارای و فرزند دختر می باشم به مدت 4سال بیکار م اقای رییس جمهور تو را بخدا یه کار ی بکنید من شدیدا محتاج به کار می باشم لطفا کاری بکنید قبلا هم توی شهرداری اسمم نوشتم اونا که با بارتی میرون سر کار ماهم هیچ کس و به جز خدا نداریم از جناب رئیس جمهور تقاضا ی کار میخواهم لطفا کاری بکنید ایا گشنه سر به بالین گذاشته اید یا نه بخدا اقای رئیس جمهور من باید چکار کنم باتشکر مجتبی علی پورتلفن 09139878331

یعقوب همت خرم
مهمان
نظری ندارم فقط گله اونم اینکه آیا به فکر جوانان مملکت هستین یا ن؟ پیش خودتون گفتین رئیس جمهور شدم ب مردم مخصوصا جوانا کمک میکنم کجاست اونا وعده هایی ک دادین؟ شما به فکر زندگی هیچ کس نیستین وقتی اسمتون به عنوان ریئس جمهور در اومد خدارو شکر کردین اونم با انتخاب مردم میخوام بگم فرزند شما جای ما جوانان بیکار بدون بیمه ببینم راحت میخوابه خلاصه بگم آقای روحانی کار خیر هزار تا خیر ثواب برا کسانی ک ب مردم خدمت میکنن میاره حالا شما با این شکایت من کاری کنید ک دل جوانان رو شاد کنید حرف آخر نمیدونم پیام بنده رو میخوانید یا ن ولی مردم ب بازی نگیرید لطفا کسی که متن رو میخونه درد… ادامه »
یعقوب همت خرم
مهمان

شما ک می فرمائید انتظار نداشته باشین رئیس جمهور از اینجا به شما کمک کنه اون کسایی ک پول ندارن بیکارن ازپول بیارن ک آدرس دادین برا التماس کردن برا کار این همه راه بیان شمایی ک راحت برا خودتون اینجور میگین سعی کنید کار خیر انجام بدین پیغام ما جوانایی ک راه شون دورن راه در یک ماه هرروز ده تا نامه ک زمانشون هم هدر نره ب دستشان برسانید ک جویای احوال جوانان باشن پیشنهاد بعدی نیست هرده تا نامه راه در ارز یک ساعت میتوان خواند اگر اهمیتی باشه برا جوانان مملکت ک نبوده خیلی دوست دارم شمایی ک اینجور میگین باهاتون هم صحبت بشم ۰۹۳۹۱۲۲۲۳۱۹

سهیل
مهمان

آقای روحانی مگه قول ندادی فیلتر نمیکنی آخه این چه افتخاری ایت که هیچکس هیچ انتخابی نداشته باشه جز خودتون خوب این که مخالف اصل خلقت انسان بابا بس کنید مردم ترن میمیرن چه طوری سما با وجدانتون کنار میآید اصلا ….

داریوش آقابراری
مهمان
باسلام جناب آقای روحانی ۱۲سال است طرح بنده در زمینه کاهش آلودگی شهرهای بزرگ – هدفمندی یارانه ها و رفع مشکلات مالی مدارس مبنی بر عدم دریافت هزینه از اولیا در دولت قبل و دولتهای تدبیر و امید بدون جواب مانده، باز خدا پدر کفن دزد پارسالی را بیامرزد حداقل وزیر قبلی در لفافه فهماند که قصد اصلاح ندارند (در مثال مناقشه نیست) بنده طرح خود را برای آقای نجفی و سایر شهردارها فرستادم البته آقای قالیباف را در دسترس نیافتم ناچار به آقای باقری یکی از معاونان ایشان تحویل دادم ایشان ضمن تقدیر و تشکر فراوان قول ملاقات حضوری با جناب شهرداررا دادند که هنوز میسر نشده و نخواهدشد چون ایشان دیگرسمتی در شهرداری ندارند بعد از گذشت این… ادامه »
بروز نیوز
مدیریت

جناب آقای داریوش آقابراری
با سپاس از نظر گذاری
در صورتی‌که صلاح می‌دانید، طرح‌های خود را به طور مجزا به ایمیل زیر ارسال کنید تا در این سایت به اسم خودتان منتشر شوند.
gofteg@gmail.com

یداله مهدیزاده
مهمان
با سلام و احترام خدمت رئیس جمهور مظلوم واقع شده. خواهشمندم با سیاست و شایستگی که در وجود شما نهفته است اوضاع کشور را سامان بخشید مانگران شما و خودمان هستیم ما شاید گوشت همدیگر را بخوریم ولی استخوان همدیگر را دور نمیاندازیم . جنابعالی اولین شخص اجرایی کشور هستید نترسید و با شجاعت رفتار نمایید چرا که دشمن هم یک انسان شجاع را تحسین میکند. سرنوشت مردم و کشور و اینده همه مابه تصمیم درست شما بستگی دارد ما مردمان قدرشناس و باهوشی هستیم چرا نباید از هوش و نبوغ خود در جهت بهبود اوضاع اقتصادی و فرهنگی و تعامل با کشورهای پیشرفته استفاده کنیم چرا که پیامبر اعظم به یارانش فرمود دانش را هر کجا باشد یاد بگیرید… ادامه »
اصغر كرمي
مهمان
به نام ايزد يكتا با عرض سلام و تقديم احترام خدمت ريس جمهور ايران اسلامي اينجانب اصغر كرمي فرزند مراد علي با شماره ملي ٤١٩٠٠٦٨٣٨١ صادره از لرستان و ساكن شهر قدس جواني٢٨ ساله متاهل و داري يك فرزند ميباشم بنده در سال ٨٣ دانشجوي رشته معماري بودم اما به علت ناتواني مالي خانواده مجبور به انصراف شدم و وارد باز كار شدم .به شغل شريف صحافي وارد شد و پس از چند سال شاگردي و كسب تجربه مستقل گشته و يك كارگاه كوچك براي خود دستو پا كردم از طريق همين كارگاه كوچك چندين خانواده گذران زندگي ميكردند و مشغول به كار بودند تا اينكه در سالهاي اخير به علت نوسانات بازار و كم شدن تقاضا از جانب مشتريان… ادامه »
پردیس
مهمان

ما کسی را که حقوق ملت ایران را به قول غربی های فاسد و ظالم گره می زند هر گز نخواهیم بخشید و در قیامت باید پاسخ گو باشد. امتحان سختی در پیش دارید مشخص است باید کدام مسیر را انتخاب کنید اما بوی دیگری به مشام می رسد.

mohit
مهمان
با سلام من واقعا دوست ندارم در سیاست دخالت کنم ولی یک سوال دارم فقط یک سوال: آیا واقعا بدون همکاری مردم و افراد معمولی میشود حکومت کرد؟ میتوان گفت که با نبود این افراد دولت نیاز هست یا اصلا ریاست جمهوری نیاز داریم آقای ریاست جمهور برادر بزرگوار که با انتخاب شما تمامی ملت به خیابانها ریختند و تا ساعتها شادی و پای کوبی میکردند آیا واقعا فکر میکنید میتوان دل این مردم را اینگونه شکست؟ من یه کارمند معمولی هستم با 22 سال سابقه کار اما بخاطر اینکه هیچ اقازاده ای را در دوران کاری نداشتم و سفارش شده کسی نیستم هر آنچه توانسته اند حقم را خورده و برای کارشان دلیل و مدرک هم درست کردن خواهشم… ادامه »
1 16 17 18
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز