خانه » اخبار » توهین بی شرمانه یک روحانی به سید حسن خمینی

توهین بی شرمانه یک روحانی به سید حسن خمینی

توهین بی شرمانه یک روحانی به سید حسن خمینی

توهین بی شرمانه یک روحانی به سید حسن خمینی

توهین بی شرمانه یک روحانی به سید حسن خمینی

سید حسن خمینی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز مسئول دفتر آین الله مصباح یزدی که یک روحانی به نام حسین جلالی است توهین بی شرمانه ای را به سید حسن خمینی داشته است.حسین جلالی در لفظی توهین آمیز و بی شرمانه سید حسن خمینی را به ویروس ایدز تشبیه کرده است.این روحانی همچنین در مورد هاشمی از لفظ عمرو عاص استفاده کرد.

مسئول دفتر مصباح حسین جلالی در مورد شرکت سید حسن خمینی برای انتخابات مجلس خبرگان گفته است :هاشمی برای فتنه جدید نیاز به سرباز دارد و چون مهر ه های قبلی او سوخته اند مانند عمرو عاص از سید حسن خمینی استفاده کرده است تا مانند ویروس ایدز او را به مجلس خبرگان تزریق کند.

در ادامه مصاحبه کامل حجه الاسلام حسین جلالی را با خبرنگار سیاسی انتخاب بخوانید:

حجت‌الاسلام حسین جلالی مسئول دفتر آیت‌الله مصباح‌یزدی، در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی «انتخاب»، درباره ارزیابی خود از اهمیت این دوره از مجلس خبرگان و حضور چهره‌های مطرح و جدید به عرصه انتخابات گفت: این دوره هاشمی تصمیم دارد فتنه سال 94 را از بیت امام خمینی(ره) کلید بزند. این فتنه نیز سرباز می‌خواهد. سربازهای قبلی هاشمی که کروبی، موسوی و.. بودند، سوخت شدند.

وی ادامه داد: هاشمی برای فتنه سال 94 سرباز ندارد و از دیدگاه ایشان باید فتنه 94 کلید بخورد و باید افرادی را در این باره اجیر کند. برای اجیر کردن هم باید این افراد ویژگی‌های خاصی داشته باشد، از جمله باید قداست داشته باشند، منصوب به جایگاه ارزشمندی باشند، چه جایی باقداست‌تر از بیت امام خمینی(ره) و چه کسانی بهتر از نوه‌های امام که در ذهن مردم جایگاه خاصی دارند.

رئیس دفتر مصباح یزدی تأکید کرد: بنابراین هاشمی با گنده‌‌نمایی بنا دارد سکوی پرش خود را از بیت امام خمینی(ره) و مرکز نشر آثار امام(ره) آغاز کند.

وی ادامه داد: پیش‌بینی هم می‌شد که بزرگان گفتند، دریابید امام را که تحریف نکنند و مواظب باشید که از امام سوء استفاده نشود.

حجت‌الاسلام جلالی افزود: هاشمی بنا دارد برای ورود به این کارزار از این افراد استفاده کند از طرفی این افراد باید روی یک پایه‌هایی قرار بگیرند و یک عقبه‌ای برای این افراد درست شود. می‌خواهد بعضی‌ها را که تا به حال به این عرصه ورود نداشتند و به عنوان روشنفکر بودند، وارد خبرگان کند.

مسئول دفتر مصباح‌یزدی تصریح کرد: هاشمی تصمیم گرفته و تصمیم بسیار درستی از دیدگاه سیاسی نیز هست و می‌توان گفت تصمیم عمرو عاص نام دارد.

وی ادامه داد: تصمیم عمرو عاص می‌گوید باید کاری کنید که در هر صورت برد ـ برد باشد. اگر خبرگان رد کند می‌توانیم پیراهن عثمان کنیم و آشوب درست کنیم و اگر تأیید کردند یک ویروس ایدز به مجلس خبرگان وارد کنیم و افراد را بیمار کنیم.

عضو جامعه مدرسین تأکید کرد: پس بنابراین در هر دو صورت برای هاشمی برد ـ برد است، چه خبرگان را آلوده کنند و چه نتوانند به خبرگان راه پیدا کنند.

وی ادامه داد: بنابراین شرط حضور این افراد و سیاسی کردن خبرگان بسیار کار اشتباهی است که هاشمی کلید زده است.

حجت‌الاسلام جلالی در پایان خاطرنشان کرد: مکر خدا، بسیار مدبرانه‌تر و قوی‌تر از مکر آدمی مثل هاشمی است و یک روز سرش به سنگ می‌خورد و رسوا می‌شود. انشا‌ءالله 7 اسفند این را خواهیم دید.

*مصاحبه از زهرا ترابی

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

در مورد سید حسن خمینی بیشتر بخوانید:

اعلام کاندیداتوری سید حسن خمینی برای خبرگان

تفریح خانواده هاشمی در کاخ های شاه

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز