خانه » اخبار » اقدام موهن شارلی ابدو / کاریکاتور خدا +عکس

اقدام موهن شارلی ابدو / کاریکاتور خدا +عکس

اقدام موهن شارلی ابدو / کاریکاتور خدا +عکس

شارلی ابدو

به گزارش سایت خبر تفریحی به روز نیوز نشریه موهن فرانسوی شارلی هبدو در جدیترین اقدام موهن و تاسف آور خود دست به انتشار کریکاتوری از خدا کرد.شارلی هبدو قبلا هم در اقدام های تاسف آور و موهن کاریکاتور پیامبر اعظم را منتشر کرده بود.

شارلی ابدو روزنامه چندی پیش به دلیل همین دست از اقدامات خود مورد حمله تروریستی توسط گروه داعش قرار گرفته بود.

در عکس کاریکاتور خدا فردی با تفنگی بر دوش دیده می شود.
دراین عکس خداوند به شکل جسم واقعی به تصویر در آورده شده است وعلامت چشم شیطان بر کلاه او دیده می شود. در کنار این کاریکاتور این جمله نوشته شده: پس از یک سال قاتل همچنان متواریست. این مجله ضد مقدسات در سالگرد تیراندازی به دفترش این کاریکاتور را منتشر کرده است و با تیراژ یک میلیون نسخه برای فروش گذاشت.

این نشریه فرانسوی که در توهین به مقدسات مسلمانان سابقه طولانی دارد سال گذشته هم با انتشار کاریکاتوری از پیامبر اسلام (ص) موجی از نفرت و اعتراضات را در سراسر دنیا علیه خود برانگیخت.

اقدام موهن شارلی ابدو / کاریکاتور خدا +عکس,Charlie Hebdo,شارلی هبدو,شارای ابدو,کاریکاتور خدا در شارلی ابدو,عکس کاریکاتور خدا در شارلی ابدو,انتشار کاریکاتور خدا در شارلی ابدو,کاریکاتور جدید شارلی ابدو از خدا,کاریکاتور موهن خدا در شارلی هبدو

اقدام موهن شارلی ابدو / کاریکاتور خدا +عکس

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

4 نظر درباره "اقدام موهن شارلی ابدو / کاریکاتور خدا +عکس"

avatar
عرفان
مهمان

اگر امروز در فرانسه این همه بی ایمانی و لامذهبی می بینید دلیلش حمایت بی چون و چرا و تمام قد کلیسا از حکومتهای استبدادی پادشاهان فرانسه و بخصوص لویی شانزدهم بود.
البته که من به نوبه خود از اقدامات این نشریه موهن به شدت متنفرم و باید مصوبان و طراحان آن در دادگاهی محاکمه شوند. هرچند که عذاب الهی در انتظار آنهاست.

برندینگ
مهمان

این عکس خدا نیست عکس همون تروریسته هستش!

مریم
مهمان

نمی دانم واقعا” منظورشون خدا بوده یا نه . ولی در تمام مذاهب وادیان اسلامی وغیراسلامی بخصوص ادیانی که صاحب کتاب هستند خداوند قابل احترام قابل پرستش وستایش است. نمی دانم اگر واقعا” منظورشان خدا بوده باشد به اعتقادات وباورهای بخش اعظم مردم دنیا توهین شده وباید پاسخ مناسب داده بشه.
شایدهم منظورشون انسانهایی یا گروههایی مثل داعش وتکفیری بوده که با نقاب دین ومذهب وبه اسم اسلام وایمان به خدا دست به هر جنایتی علیه بشریت می زنند وآزادانه در همان کشورهای اروپایی وکشورها وحکومتهای تحت حمایت اونها درگردش هستند .به نظرمن به کشیش بیشتر شبیه هست تا چیز دیگه بخصوص مدل ریش و سبیل هاش به اروپایی ها نزدیکتره !!!

ایرانی
مهمان

متاسفانه کسانی در قبال این مسائل جبهه میگیرن که اصلا معنای هنری به نام کاریکاتور رو نمیدونن و میوفتن به جون هم. جهل و کوته بینی بزرگترین دشمن بشر بوده در طول تاریخ

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز