پیشنهاد نامشروع جنجالی داور مرد به فوتبالیست زن

پیشنهاد نامشروع جنجالی داور مرد به فوتبالیست زن

پیشنهاد نامشروع جنجالی داور مرد به فوتبالیست زن,ماجرای پیشنهاد بی شرمانه داور مرد به فوتبالیست زن
پیشنهاد نامشروع جنجالی داور مرد به فوتبالیست زن

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز پیشنهاد نامشروع و بی شرمانه داور مرد به یک فوتبالیست زن جنجال ساز شد.داور مرد به فوتبالیست زن 31 ساله در حین بازی پیشنهاد بی شرمانه و نامشروعی داده و از فوتبالیست زن در خواست رابطه نامشروع کرده است.آلکون داور اسپانیایی در جریان دیدار دو تیم اسپورتینگ هوئلبا و سانتا تراسا به مدافع 31 ساله رومانیایی هوئلبا نزدیک شد و به او گفت دوست دارم بعد از پایان مسابقه با تو دیداری داشته باشم.

همین موضوع که نشان دهنده رفتاری جنسیتی است، باعث دردسر بزرگی برای این داور شده است. نه تنها جنبش‌های فمنیستی اسپانیا اعتراض شدیدی به این مسئله کردند بلکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز اعلام کرده است این موضوع را به زودی بررسی خواهد کرد و با خاطی آن برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

رفتار جنسیتی در زمین مسابقه به هر شکل با جریمه مواجه می‌شود. این اتفاق امسال در لیگ برتر نیز به نظر بین ژوزه مورینیو و اوا کارنیرو پزشک 41 چلسی نیز رخ داد ولی تصاویر تلویزیونی به کمک مورینیو آمد تا او تبرئه شود.

هرچند خود کارنیرو اعتقاد داشت مورینیو به او توهین جنسیتی کرده است.
النا پاول، فوتبالیست 31 ساله رومانیایی با تایید درخواست جنسیتی داور مسابقه از او گفت: او من را با رنگ موهایم (قهوه‌ای) صدا زد و از من درخواست که بعد از مسابقه با او بیرون بروم و قهوه بخوریم ولی من به او گفتم که بهتر است سوتت را بزنی. هرچند او در ادامه مسابقه نیز چند بار دیگر به سراغ من آمد و از من درخواست غیر ورزشی کرد.

فوتبال یک ورزش جوانمردانه‌ است و این طور رفتارها باعث آزار و اذیت می‌شود که هیچ جایی در فوتبال ندارد. به احتمال زیاد این داور با محرومیتی سنگین از طرف اتحادیه فوتبال اسپانیا مواجه شود.

منبع:ایسنا

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار ورزشی:

دانلود فیلم مخفی جنجالی لو رفته پاسپورت مسی

راز فوتبالیست پسری که دختر شد!+دانلود فیلم

عکس طارمی و بنگر کنار بازیگر زن سینما

پیشنهاد نامشروع جنجالی داور مرد به فوتبالیست زن
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar