خانه » اخبار » فحشا و هم خوابی دختر و پسر دانشجو در اردوی مختلط + عکس

فحشا و هم خوابی دختر و پسر دانشجو در اردوی مختلط + عکس

فحشا و هم خوابی دختر و پسر دانشجو در اردوی مختلط + عکس

 

بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران با دادن بیانیه و فرستادن نامه ای به رئیس دفتر مقام معظم دفتری با تشریح کامل مسائل اردو به اتفاق افتادن فحشا و هم خوابی دختر و پسر دانشجو در اردوی مختلط اعتراض کرد.

 

فحشا و هم خوابی دختر و پسر دانشجو در اردوی مختلط + عکس

فحشا و هم خوابی دختر و پسر دانشجو در اردوی مختلط + عکس

 

هم خوابی دختر و پسر دانشجو

بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران در نامه‌ای به حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، وضعیت اسفبار اردوی مختلط علمی این دانشکده را تشریح کرد.

لازم به ذکر است این اردو که در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت سال جاری و توسط یکی از اساتید پردیس علوم دانشگاه تهران تحت عنوان اردوی علمی برگزار شده است، با حاشیه هایی تلخ همچون اسکان شبانه و مختلط دانشجویان در یک منزل شخصی همراه بوده است. این اسکان مختلط شبانه در حالی انجام شده است که تعدادی از دانشجویان به این مساله اعتراض نموده اند اما با بی توجهی مسئول اردو مواجه شده است و پس از این بی توجهی چند نفر از دانشجویان پسر داوطلبانه به حیاط مراجعه کرده و شب را در آنجا سپری می کنند و بقیه دانشجویان دختر و پسر جهت خواب در یک اتاق اسکان یافتند.

 

در این نامه بسیج دانشجویی خواستار پاسخگویی استاد مذکور و مسئولان دانشکده علوم دانشگاه تهران شده است و آورده است: با چنین هتک حرمت هایی آیا هنوز می توان به دانشگاه تهران به عنوان محلی امن برای جوانان این جامعه اعتماد کرد؟ دیگر چه فاجعه ای لازم است تا مسئولین دانشگاه کمی به امنیت اخلاقی دانشجویان در دانشگاه توجه کنند؟

در زیر تصویر نامه بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران به حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی آمده است:
mokhtalet1 mokhtalet2

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز