خانه » اخبار » عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه

عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه

عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه

عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه

عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه

مسعود شجاعی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:چند روز است عکسی از مسعود شجاعی در یک خانه و مجلل و شاهانه در فضای مجزی دست به دست می چرخد و گفته می شود خانه مسعود شجاعی است.

مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی که چندین سال است ر خارج از کشور بازی می کند و الان به کشورهای حوزه خلیج فارس برگشته و دوسالی است در تین الغرافه بازی می کند در دوران بازی خود پول خوبی به جیب زده است.

هر چند عکسی که از خانه مسعود شجاعی منتشر شده است معلوم نیز واقعا خانه او باشد یا نه ولی فوتبالیست های دنیا به دلیل پول خوبی که می گیرند و خانه ها و امشین های مجلل و شاهانه خود همیشه ورد زبان ها بوده اند.

در زیر عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی را مشاهده کنید.

عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه,خانه مسعود شجاعی

عکس خانه شاهانه مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی در زعفرانیه

مسعود سلیمانی شجاعی آرخلو (زادهٔ ۹ ژوئن ۱۹۸۴ برابر با ۱۹ خرداد ۱۳۶۳ شمسی، در شیراز)فوتبالیست ایرانی است. مسعود شجاعی هم‌اکنون عضو باشگاه الغرافه است و سابقه عضویت در تیم ملی فوتبال ایران را نیز دارد. مسعود شجاعی معمولاً در نقش بازیکن میانی و هافبک راست بازی می‌کند.

مسعود شجاعی فوتبال حرفه‌ای را در تیم صنعت نفت آبادان شروع کرد، و پس از آن به تیم سایپا انتقال یافت. اولین بازی ملی مسعود شجاعی مقابل تیم لائوس در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۰۶ بود. مسعود شجاعی در جام جهانی ۲۰۰۶ در بازی مقابل آنگولا به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد.

مسعود شجاعی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۴ با قراردادی سه ساله به تیم اوساسونا در لیگ اسپانیا پیوست. مبلغ این قرارداد ۹ میلیون یورو اعلام شد امّا زمانی که در اوج بود و همه از او انتظار داشتند به یکی از بهترین لژیونرهای خارجی حاضر در لالیگا تبدیل شود با مصدومیت روبرو شد و این دوره مصدومیت بیش از یک سال از دوران ورزشی او کاست اما این پایان کار نبود.

مسعود شجاعی به اوساسونا بازگشت ولی این دفعه دیگر مسعود همیشگی نبود و بسیار افت کرده بود و این امر مدیران و مربیان اوساسونا را مجاب کرد تابه دنبال بازیکن خارجی دیگری بروند و نام شجاعی را از لیست خود خط بزنند امّا شجاعی تجربه بسیاری از لژیونرهای ایرانی مانند نکونام، هاشمیان و مهدوی کیا را که پس از پایان قرارداد خود با تیم‌های سطح اوّل اروپا به ایران آمدند تکرار نکرد و ترجیح به جای ادامه دوران ورزشی خود در کشورهای عربی یا در لیگ برتر ایران آن را در سطح دو فوتبال اسپانیا ادامه دهد و همچنان لژیونر ایران در اروپابماند.

  مسعود شجاعیدر شهریور ۱۳۹۲ به باشگاه لاس پالماس پیوست.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز