خانه » اخبار » عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت,عکس بهزاد بلور مجری بی‌بی‌سی و سالومه سیدنیا مجری من‌وتو و سالار عقیلی

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت

سالار عقیلی در من و تو

به گزارش سایت خبر تفریحی به روز نیوز عکس های جدیدی از سالار عقیلی با عوامل شبکه من و تو منتشر شد.در حالی که شب گذشته انتشار عکس سالار عقیلی در شبکه من و تو سر و صدای زیادی به پا کرد این بار عکس های جدیدی از سالار عقیلی همراه با عوامل من و تو در کنسرتش منتشر شده است.

  انتشار تصویر سالارعقیلی خواننده رسمی و پرکار داخل کشور، که این روزها در تیتراژ سریال تلویزیونی “معمای شاه” هم حاضر است، در استودیوی شبکه “من‌وتو”، بمب خبری شنبه شب را ساخت .

حالا او که برای تور کنسرتش در لندن حضور دارد، تصاویر تازه‌ای با بهزاد بلور مجری بی‌بی‌سی و سالومه سیدنیا مجری من‌وتو و دیگر مجریان این شبکه، به یادگار گرفته است. تصاویری که پس از اجرای کنسرت این موزیسین گرفته شده است. لازم به ذکر است که پس از انتشار نخستین تصویر، نزدیکان این خواننده رسمی، از عدم مهاجرت او از کشور خبر داده‌اند.

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت,عکس بهزاد بلور مجری بی‌بی‌سی و سالار عقیلی,عکس سالومه سیدنیا مجری من‌وتو و سالار عقیلی,عکس عوامل بی بی سی با سالار عقیلی,عکس های کنسرت سالار عقیلی در لندن,عکس های سالار عقیلی در من و تو,من و تو,سالار عقیلی,salar aghili,ماجرای عکس های سالار عقیلی در بی بی سی,عکس سالومه در کنار سالار عقیلی,بهزاد بلور,سالومه سیدنیا,بی بی سی,عکس مجریان من و تو و بی بی سی کنار سالار عقیلی,سالومه و سالار عقیلی

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت

منبع:پارسینه

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با سالار عقیلی:

بیانیه و دل نوشته سالار عقیلی در مورد اتفاقات اخیر

عکس جدید سالار عقیلی با عوامل من و تو در کنسرت

ماجرای خبر مهاجرت و پناهنده شدن سالار عقیلی+عکس

عکس هایی از کنسرت مشترک رضا صادقی و سالار عقیلی

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز