عکس یک دیوار مهربانی جالب یک ساندویچی

عکس یک دیوار مهربانی جالب یک ساندویچی

عکس یک دیوار مهربانی جالب یک ساندویچی,ساندویچی و دیوار مهربانی
عکس یک دیوار مهربانی جالب یک ساندویچی

دیوار مهربانی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز عکسی از دیوار مهربانی در یک ساندویچی منتشر شده است.در حالی که در نوع خود جالب است.در کشورمان سنت حسنه ای به نام دیوار مهربانی همه گیر شده است و در گوشه کنار شهر های کشورمان دیوار های مهربانی زیادی دیده می شود این دیوار مهربانی ساندویچی هم بسیار دیدنی و جالب است.

اگر نیاز نداری بذار و اگر نیاز داری بردار، جمله ساده ای که این روزها بر بسیاری از دیوارهای این مرز و بوم نقش بسته و دلهایمان را به اینکه هنوز هم کورسوی امیدی به زنده بودن انسانیت و توجه به نیازمندان به دور از هرگونه ریا، تبلیغات و فرمایشی بودن وجود دارد، روشن کرده است.

تفاوتی نمی کند چه کسی اولین دیوار مهربانی را در کدام نقطه کشور ایجاد کرد مهم اقدام خودجوش مردمی بود که با فرا رسیدن فصل سرد سال همنوعان نیازمند خود را فراموش نکردند و در حد توان خود به آنها یاری رساندند و این اقدام نیک آنقدر مورد استقبال قرار گرفته که در مدتی بسیار کوتاه نه تنها تمام نقاط کشور را در نوردیده بلکه توجه بسیاری از رسانه های خبری بزرگ جهان را نیز به خود جلب کرده است.

و حالا یک دیوار مهربانی جالب در یک ساندویچی که عکس در کانال های خبری تلگرام دست به دست میچرخد.

دیوار مهربانی,دیوار مهربانی یک ساندویچی,عکس دیوار مهربانی ساندویچی,عکس هایی از دیوار های مهربانی,ماجرای دیوار مهربانی یک ساندویچی,ساندویچی و دیوار مهربانی
عکس یک دیوار مهربانی جالب یک ساندویچی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

عکس های جالب و دیدنی بیشتری ببینید:

عکس جالب و با حجاب از گلوریا هاردی بازیگر خارجی کیمیا

دانلود استیکر های داغ و جالب برجام

عکس های جالب و دیدنی عابدزاده در آمریکا

عکس هایی جالب لیگ برتر والیبال بانوان

عکس هایی جالب از سربازی دختران

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar