خانه » سرگرمی و سبک زندگی » موفقیت » از بیکاری تا مستراح سیار

از بیکاری تا مستراح سیار

اینکه دقیقا چه تعداد آدم داخل ایران بیکار است نامشخص است، اما هر چه هست از یک میلیون نفر بگیر برو بالا. همه هم منتظرند تا یا اوضاع اقتصادی روبراه بشود یا باران کار ببارد!

این بابا را ببینید، قبلا بیکار بوده، حالا با یه شلنگ و کمی چسب و کمی ابتکار مستراح سیار درست کرده، و هم کار بنده خداها را راه می‌اندازه و هم نون شبش را در‌ می‌آورد.

portable wcاین را گفتیم تا بیکارها و بیکاره‌ها بنشینند و عقل‌شان را روی هم بگذارند و یه کار و باری برای خودشان بیندیشند و خودشان آقای خودشان باشند!

مقلدها هم دنبال این نباشند که با نگاه به تصویر فوق نسخه ایرانی مستراح سیار بسازند. اینجا برای جیش کردن باید نشست و تنبان را کشید پایین، و بعدش هم آب نیاز دارد این هوا!

ولی اگر بچه خوب و سربراهی باشید، می‌توانید یه وانت بخرید و پشتش دو سه تا کابین توالت سرهم بندی کنید و با یه بلندگو دور شهر بچرخید که: های یا جماعت بیا خودتون خلاص را کنید و راحت شوید.

یادتان باشد برای شماره ۲ دو برابر حساب کنید و مراقب همشهری‌های کلک هم باشید که دو نکنند یک پول بدن! [رمزی نوشتم کمیته فیلترینگ گیر نده]

کمکی: اگر هم مشتری کم بود می تونید یه نفر را پیشاپیش بفرستید، شربت و دوغ مجانی بده مردم و بعد شما از راه برسید و پول شربت و دوغ و مزد اون یه نفر را بکشید روی تخلیه!

خلاصه کلام، بروید کارآفرین شوید، و نان از عمل خویش خورید!

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
احمد Recent comment authors
احمد
مهمان
احمد

اگه اختیاری نداریدچرابرای رئیس جمهورشدن خودکشی میکنیدلابدنون خوبی برای خودتون هست

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز