برخورد قاطع با هرگونه تجمع در تهران

جهانگیری: پایان تظاهرات خیابانی با دیگرانی خواهد بود که بر آن جریان سوار خواهند شد!

خدا ان‌شاءالله مسئولان ما را از خواب بیدار کند

محسن نسج همدانی، معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت:‌ با هرگونه تجمع در میدان‌های پایتخت برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

وی گفت: تاکنون مجوزی مبنی بر تجمعات مردمی در سطح شهر تهران از سوی استانداری صادر نشده و در صورت برگزاری چنین تجمعاتی از سوی نیروی انتظامی برخورد قاطع صورت می گیرد.

وی افزود: این اقدامات و گفتارهای ناپسند فرصت را به منافقین و سلطنت‌طلبان خارج نشین داده تا در این مواقع دست به اقدام علیه نظام بزنند.

 

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، در رابطه با «تجمعات غیرقانونی که به بهانه «نه به گرانی» برگزار شده بود و با شعارهای ساختارشکنانه‎ای علیه دولت همراه شد»، گفت: کسانی که بانی این قضایا در کشور هستند دود آن به چشم خودشان خواهد رفت؛ آنها فکر می‌کنند که با این کار به دولت آسیب می‌زنند. وقتی که جریان اجتماعی راه افتاد و حرکت سیاسی در خیابان اتفاق افتاد حتما کسی که آن را شروع کرده اند ادامه دهنده و کنترل کننده پایان آن نخواهند بود و دیگرانی خواهند بود که بر آن جریان سوار خواهند شد.

برخورد قاطع با هرگونه تجمع در تهرانفضای آلوده مجازی
آیت‌الله موحدی کرمانی، خطیب نماز جمعه تهران گفت: در چین نه تنها برای فضای آلوده، بلکه برای فضای مجازی آلوده هم فکر کرده‌ و فیلتر قرار داده‌اند که هیچ فکری که مخالف نظام آنهاست وارد مغز مردمشان نشود و آن چیزی را که در فرهنگ خودشان می‌پسندند، به مردمشان می‌دهند. مقام معظم رهبری چند روز قبل فرمودند که امروز در فضای مجازی هزاران توپخانه در حال شلیک به سمت ملت ایران است؛ حالا این حرف شد که بگوییم که باید آزاد بگذاریم؟ این چه تفکری است؟ خدا ان‌شاءالله مسئولان ما را از خواب بیدار کند.

 

تبریز به پا خاست

مردم تبریز با سردادن شعار، مرگ بر فتنه‌گر/ خامنه‌ای کوثر است، دشمن او ابتر است/ آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخد/ این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده/ «آذربایجان جانباز، خامنه‌ای دن آیریلماز»/ خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست/ و مرگ بر آمریکا، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

منبع:
خبرآنلاین
خبرگزاری مهر

خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایسنا

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar