عروس حقه باز، پدرشوهر برج‌ساز

عروس که بازیگر باشد و داماد بچه پولدار، می‌شود حدس زد پایان داستان چه خواهد شد!

عروس حقه باز، پدرشوهر برج‌ساز

چند روز پیش مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد که عروسش پس از سرقت ۲۰۰ میلیونی از خانه‌اش فرار کرده است.

به گزارش همشهری، این مرد در جریان تحقیقات گفت: چند وقت پیش از پسرم شنیدم که با دختر جوانی به نام بهاره آشنا شده و قصد ازدواج با او را دارد.

پسرم می‌گفت از طریق یکی از دوستانش با بهاره آشنا شده و همین شد که همراه خانواده به خواستگاری او رفتیم. چون من و پسرم برج‌ساز هستیم و وضع مالی خوبی داریم، خیلی زود مراسم عقد و عروسی را برگزار کردیم تا پسرم زندگی جدیدش را شروع کند، اما خبر نداشتم که زندگیشان حتی یک هفته هم دوام نمی‌آورد!

وی ادامه داد: پس از مراسم عروسی مجللی که برای پسر و عروسم گرفتم آنها راهی‌ ماه عسل شدند.

پس از ۵ روز از دوبی برگشتند و پس از آن شنیدم که عروسم به بهانه رفتن به خانه مادرش با پسرم درگیر شده و از خانه قهر کرده است. می‌خواستم وساطت کنم و آشتی‌شان بدهم اما فردای آن روز شنیدم که عروسم به دادگاه خانواده رفته و مهریه ۵۰۰ سکه‌ای‌اش را به اجرا گذاشته است.

اصلا باورم نمی‌شد که به‌خاطر یک دعوای ساده حاضر شده از زندگی‌اش بگذرد. با این حال حاضر بودم ۵۰۰ سکه را پرداخت کنم اما عروسم به خانه برگردد و با پسرم زندگی کند تا اینکه خبردار شدم که ساعتی قبل‌تر بهاره به همراه یکی از بستگانش به خانه‌ام رفته و تمام طلا و جواهرات همسرم را سرقت کرده.

وی ادامه داد: من و پسرم در یک ساختمان زندگی می‌کنیم و زمانی که این اتفاق رخ داد، همسرم در خانه تنها بود. عروس خانم به این بهانه که قصد جمع کردن وسایلش را دارد به اتاق خواب ما رفته و همه کادوها به همراه تمامی طلا و جواهرات همسرم و دلار و یوروهایی که متعلق به من بود را داخل چمدانش گذاشته و با خودش برده است.

نقره‌داغ کردن دو داماد

با این شکایت، پرونده پیش روی قاضی سعید احمدبیگی بازپرس دادسرای ناحیه ۵ تهران قرار گرفت و با دستور وی عروس خانم به دادسرا احضار شد. این زن سی ساله مدعی شد که شوهرش دست بزن دارد برای همین دیگر حاضر به ادامه زندگی در کنار او نیست.

وی گفت: در سفری که به دوبی داشتیم بارها با هم درگیر شدیم که او چندین بار مرا به باد کتک گرفت. از سوی دیگر روز حادثه به خانه مادرشوهرم رفتم و تمامی طلاهایی که آنجا بود را برداشتم، چون همه آنها را سر عقد به من هدیه داده بودند. من مهریه‌ام را به اجرا گذاشتم تا شوهرم و خانواده‌اش را تهدید کنم.

درحالی‌که بررسی‌ها در این خصوص ادامه داشت، این بار تازه داماد راهی دادسرا شد و عنوان کرد به تازگی پی به حقایقی برده است.

عروس بازیگر

او گفت: همسرم علاقه زیادی به بازیگری دارد و حتی کلاس‌های بازیگری هم می‌رفت و در چند تئاتر هم بازی کرده بود. او آرتیست خیلی خوبی است چون به راحتی مرا فریب داد. همه اینها نقشه‌اش بوده تا پول به جیب بزند و مهریه‌اش را بگیرد. او پیش از من با پسردیگری ازدواج کرده بود و در دوران عقد با همین شگرد دعوا راه انداخته و مهریه ۵۰۰ سکه‌‌ای‌اش را به اجرا گذاشته بود.

از آنجا که آن مرد هم شرایطی مثل من داشت مجبور شده بود تا آخرین سکه از مهریه این خانم را پرداخت کند تا هرچه زودتر این زن از زندگی‌اش بیرون برود.

***

اگر می‌خواستید با کلمات «ساده دل» و «برج ساز» و «پول مفت» و «دوبی» و «عروس خوشگل» و «بازیگر» و «مهریه» و «۵۰۰ سکه طلا» و «بچه پولدار» داستان بسازید، می‌شد همین قصه‌ای که در حال حاضر در دست بررسی در دادگاه است.

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar