ترک سیگار جمشید مشایخی و شایعه بیماری

واکنش جمشید مشایخی به خبر بیماری‌اش

جمشید مشایخی در واکنش به شایعه خبر بیماری‌اش گفت: اگر ترک سیگار باعث نامساعد بودن حال آدم می‌شود پس حال من هم نامساعد هست.

332567

غیبت جمشید مشایخی در مراسم اکران خصوصی «نیمه شب اتفاق افتاد» که قرار بوده در آنجا از وی تقدیر شود سبب شد تا خبر نامساعد بودن حالش به علت مشکل ریوی پخش شود.

این بازیگر پیشکسوت گفت: پس از حدود شصت سال کشیدن سیگار را ترک کردم و خود این چند روزی باعث بی‌حوصلگی می‌شود اما قطعا حالم نامساعد نیست.

وی ادامه داد: آنقدر اعلام شده حالم نامساعد هست که خودم هم شک کردم و تصمیم دارم طی روزهای آینده به همراه علی توکل نیا کارگردان سینما پیش یکی از دوستان پزشکش بروم تا چکاپی انجام شود.

مشایخی درباره فعالیت آینده‌اش گفت: قرار است در مجموعه نمایش خانگی «ماه تی تی» به کارگردانی داود میرباقری بازی کنم و تست گریم شده‌ام که البته با توجه به حضورم در قسمت‌های ۸ و ۱۳ هنوز به حضورم مقابل دوربین مانده است.

این بازیگر درباره تغییر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتظارات از وزیر جدید اظهار کرد: انتظارات زیاد است و کارهای زیادی باید بشود اما امیدوارم حداقل وضعیت بازیگری سامانی پیدا کند و افراد با دادن پول مقابل دوربین نروند.

منبع: ایسنا

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar