خانه » اخبار » واکنش اینستاگرامی خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر

واکنش اینستاگرامی خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر

واکنش خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر

واکنش خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر,واکنش خانواده سوشا مکانی به لو رفتن عکس هایش,خانواده سوشا مکانی

واکنش خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر

خانواده سوشا مکانی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز بالاخره خانواده سوشا مکانی پس از گذشتن چند روز به اتفاقات اخیر در مورد لورفتن عکس های سوشا مکانی واکنش نشان داد.خانواده سوشا مکانی در مورد لو رفتن عکس های سوشا مکانی در تماس با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات لورفتن عکس های سوشا مکانی واکنش نشان داد.

طبق گزارش اینستاگرام باشگاه پرسپولیس خانواده سوشا مکانی مواردی را در مورد اتفاقات اخیر حول لورفتن عکس های سوشا مکانی  بیان کرده اند که در ادامه آورده شده است:

درخواست خانواده سوشا مکانی پس از تقدیر از جامعه فوتبال؛

«برای حل سریع‌تر مشکل، فضا باید آرام باشد

خانواده سوشا مکانی در تماسی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ضمن تشکر از جامعه فوتبال و عموم مردم به جهت همراهی و تلاش‌های صورت گرفته در روزهای اخیر، تقاضا کردند برای کمک به طی شدن هر چه بهتر و سریع‌تر شدن مراحل قضایی پرونده در روزهای آینده از اظهار نظرها در این ارتباط خودداری کنند.

به گزارش اينستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس، خانواده سوشا مکانی در این تماس با تشکر از جامعه و بزرگان فوتبال به جهت همراهی و تلاش‌هایی که داشتند تا به حل این مشکل یاری برسانند، تقاضا کردند برای آنکه اختلالی در اقدامات مراجع قضایی بوجود نیاید همچنین برای طی شدن سریع‌تر و بهتر مراحل کاری پرونده طی روزهای آینده از اظهارنظرها در ارتباط با این موضوع پرهیز نمایند و اجازه داده شود، مراجع قضایی در فضایی آرام و به دور از حساسیت‌های کاذب اقدامات و بررسی‌های مورد نظر خود را انجام دهند. همچنین پیگیری‌ها در ارتباط با دروازه‌بان تیم ملی کشورمان از طریق باشگاه پرسپولیس انجام شود تا ضمن جلوگیری از پراکندگی کارها و آشفته شدن فضای فوتبال از بروز حواشی بیشتر جلوگیری شود.

خانواده مکانی در این پیام آورده‌اند؛ طی روزهای گذشته شاهد همبستگی دل نشینی در خانواده فوتبال بودیم و به راستی نمی‌توانیم پاسخگوی محبت‌های عزیزان و بزرگانی باشیم که سوشا مکانی را چون عضوی از خانواده خود دیدند. این همراهی باعث قوت قلب ما بود. به همین دلیل ضمن تقدیر از این رویکرد، این نیاز احساس می‌شود برای کاهش تنش‌های زاید که کمکی به حل موضوع نخواهد کرد در جهت ایجاد آرامش تلاش شود.

تردیدی نداریم مراجع قضایی ذیربط با دلسوزی و تعهد در جهت صیانت از قانون و حقوق آحاد جامعه گام بر می‌دارند و در این ارتباط دیگر اقدامات مورد نیاز توسط باشگاه پرسپولیس و مسوولان آن در حال پیگیری است و در همین راستا قدردان تلاش‌های باشگاه بویژه سرپرست باشگاه هستیم که تاکنون دو بار هم در دادسرا حضور پیدا کردند.»

واکنش خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر,سوشا مکانی,sosha makani,واکنش خانواده سوشا مکانی به لو رفتن عکس هایش,خانواده سوشا مکانی,درخواست خانواده سوشا مکانی پس از تقدیر از جامعه فوتبال,سایت رسمی باشگاه پرسپولیس,اینستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس,نظر خانواده سوشا مکانی در مورد لو رفتن عکس هایس,خانواده سوشا مکانی در مورد لورفتن عکس هایس چه واکنشی داشتند؟,حرف های خانواده سوشا مکانی درو مورد لو رفتن عکس هایش,بیانیه خانواده سوشا مکانی,درخواست خانواده سوشا مکانی,آیا خانواده سوشا مکانی در مورد لورفتن عکس های حرفی زده اند؟

واکنش خانواده سوشا مکانی به اتفاقات اخیر

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار مرتبط با سوشا مکانی:

واکنش جالب پلیس فتا درباره سوشا مکانی

آخرین خبر از سوشا مکانی در زندان اوین

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

واکنش نامزد سوشا مکانی به اتفاقات اخیر+عکس

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

فیلم رقص سوشا مکانی هم لو رفت!

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز