خانه » اخبار » واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش

واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش

واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش

واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش,علت کتک زدن لبو فروش چه بوده,چرا لبو فروش را کتک زده اند؟

واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش

لبو فروش

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز شهرداری تهران به کتک زدن لبو فروش خیابان جمهوری توسط ماموران شهرداری واکنش نشان داد.از دیروز عکسی از کتک زدن لبو فروش خیابان جمهوری در فضای مجازی منتشر شده و دست به دست می چرخد که گفته می شود توسط ماموران شهرداری کتک زده شده و مورد ضرب و شتم ماموران شهرداری واقع شده است.

هر چند از صحت ماجرای کتک زدن لبو فروش اطلاعات دقیقی در دست نیست و هنوز ماجرای کتک زدن لبو فروش تایید نشده است اما امروز شهرداری تهران در کانال تلگرامی منتسب به قالیباف به این موضوع واکنش نشان داد.

متن کانال تلگرامی شهرداری در واکتش به کتک زدن لبو فروش:

«شهردار تهران بلافاصله پس از رویت تصویر ادعا شده در شبکه های اجتماعی درباره برخورد نیروهای شهرداری با یک لبوفروش و تخریب بساط وی، به سازمان بازرسی شهرداری تهران دستور رسیدگی و بررسی را صادر و تاکید کرد که در صورت صحت موضوع با عوامل اجرایی برخورد خواهد شد. دفتر شهردار تهران از کسانی که مستندی در این رابطه در اختیار دارند خواسته است تا مستندات خود را از طریق شماره تلفن ١٨٨٨ در اختیار شهرداری قرار دهند.»

واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش,علت کتک زدن لبو فروش چه بوده,چرا لبو فروش را کتک زده اند؟,کتک زدن لبو فروش توسط ماموران شهرداری تهران,خبر کتک زدن لبو فروش توسط ماموران شهرداری تهران,آیا خبر کتک زدن لبو فروش صحت دارد؟,آیا ماجرای کتک زدن لبو فروش صحت دارد؟,ضرب و شتم لبو فروش توسط ماموران شهرداری,عکس کتک زدن لبو فروش توسط شهرداری,عکس ضرب و شتم لبو فروش توسط شهرداری,واکنش قالیباف به کتک زدن لبو فروش,آیا ماجرای کتک زدن لبو فروش واقعیت دارد؟,لبو فروش,لبو فروش خیابان جمهوری,جزییات ماجرای کتک زدن لبو فروش

واکنش شهرداری تهران به ماجرای کتک زدن لبو فروش

گفتنی است، شهرداری تهران از چند هفته پیش طرح ساماندهی دستفروشان را شروع کرده است. هرچند در این طرح برخوردهای تندی با دستفروشان نمی شود، اما مرداد سال گذشته، برخورد ماموران شهرداری با یک دستفروش، به مرگ او منجر شد. پرونده این حادثه، در دادگاه به صدور حکم قتل شبه عمد ختم شد.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار حوادث ایران و جهان:

خودکشی یک مرد در مترو صادقیه تهران

جزییات خودکشی دانش آموز کلاش هفتم یزدی

شلاغ زدن دختر ۲۰ ساله دانشجو به دلیل رابطه نامشروع+عکس

مرگ دختر ۲ساله دلیل ضرب و شتم پدرش+عکس دلخراش

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز