واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82

واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82

دربی 82

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:بازیکنان استقلال بعد از دو روز از باخت 4 گله در دربی 82 به فضای مجازی برگشتند تا با قرار دادن پست هایی طرفداران خود را آرام کنند.

سید مهدی رحمتی

«دوست نداشتم در اين شرايط حرفي بزنم اما فكر كردم حداقل كاري كه مي توانم انجام بدهم يك عذرخواهي بزرگ از تك تك هواداران استقلال است.همه آنهايي كه تا صبح از شدت ناراحتي بيدار ماندند.من به نمايندگي از همه اعضاي تيم تمام فريادها،خشم ها و اعتراض هاي شما را مي پذيرم و پاسخي هم برايش ندارم.بازي ديروز ما جايي براي توجيه باقي نمي گذارد.باختيم و شايسته نبوديم و بهتر است بدون بهانه مسئوليت اين نتيجه را بپذيريم و هواداران را بيش از اين عصباني نكنيم.
به عنوان برادر كوچك شما،اگر مقبوليتي براي من قائل هستيد از همه هواداران استقلال مي خواهم كه با قلبهاي مهربانشان از اين اتفاق تلخ گذر كنند و به آينده اميدوار باشند.به ياد دارم كه چند سال قبل وقتي در جام حذفي سه بر صفر پرسپوليس را شكست داديم چه دوران خوشي بود اما هرگز فكر نمي كرديم كه مثل ديروز از راه برسد همان طور كه هيچكدام از ما نمي دانيم دربي هاي بعدي چه خواهد شد اما اينجا در محضر شما عزيزان و خداي بزرگ به سهم خودم قول مي دهم تا روزي كه دروازه بان استقلال هستم،در يكي از دربي هاي آينده نتيجه ديروز را جبران كنم.
اين را هم به ياد داشته باشيد كه سه و چهار و پنج و… صرفا اعدادي هستند براي كري هاي استاديومي،در غير اين صورت فوتبال ايران مي داند كه با يك باخت قدمت ٧٠ ساله باشگاه استقلال زير سئوال نخواهد رفت.
در پايان ادب و احترام حكم مي كند كه پيروزي ديروز را به باشگاه پرسپوليس و هوادارانش تبريك بگويم.
روزهاي پر اميد خواهد رسيد.خيلي زود، شايد چند روز ديگر???»

واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82
واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82

حنیف عمران زاده

«از تمام طرفدارايه استقلال معذرت ميخوام بابته بازى كه انجام داديم و ميدونيم هيچ دفاعى از عملكردمون قابله قبول نيست اميدوارم تو ٤ تا بازى آينده جبران كنيم و حداقل يه جام بهتون بديم ??اقا اصفهانيان چطور به اين داورى نمره قبولى ميدين اگه صحنه من پنالتى بود اول كه خودم قبول دارم بود اين صحنه رو ارش چيه تمارضه يا كشيدن لباس به اندازهى نبود كه پنالتى نباشه اقا اصفهانيان اينجا بازى ١-٠ بود جناب ادامه داوريم تو ٩٠ ميبينيم بخصوص صحنه گل اول كه خيليا شكشون رو افسايده كه تو ٩٠ معلوم ميشه ?دوباره از هوادارايه تيم معذرت ميخوام بابته بازى بد اميدوارم با يه جام ?جبران اين اتفاق بدو بكنيم ?»

واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82
واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82

آرش برهانی

«گاهي نميشود كه نميشود… سخت ميشه كار دنيا وقتي “شكست”ميشه آنچه كه بايد باورش كني… نه توجيهي هست و نه بهانه اي و نه حتي مرهمي كه به واسطه اون كمي از ناراحتيهاي ما و شما كم بشه…٩٠ دقيقه استقلال رو تشويق كرديد و ٩٠ دقيقه خواستيم و تلاش كرديم در شان نام استقلال بجنگيم اما دنياي آبي هممون ابري تر از چيزي شد كه بخوايم بهش فكر كنيم. ديروز، روز ما نبود و مثل همه شما لحظات تلخي رو تجربه كرديم، تلخي اي كه بابتش ازتون عذرخواهي مي كنيم ????(خطاى پنالتى در دهانهء دروازه كه گرفته نشد چرا كه شايد يك بر يك ميشد و ….!!!!»

واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82
واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82

خسرو حیدری

«با سلام به همه هواداران استقلال
اول از همه باید یه تشکر ویژه کنم از هوادارایی که دیروز به استادیوم اومدن و هوادارانی که پشت درهای بسته موندن و نتونستن به داخل استادیوم بیان. باید یه تشکر هم کنم از هوادارایی که پای تلویزیون دعا می کردن برنده بازی باشیم ولی… همینطور به پرسپولیسی ها هم بابت این برد تبریک می گم. به عنوان کوچکترین عضو خانواده استقلال، فقط می خوام از تمام هوادارا عذرخواهی کنم. از طرف خودم، بازیکنا، و کادر فنی، از تمام هوادارا به خاطر این شکست عذرخواهی می کنم. اگر اعصابم موقع تعویض خرد شد، تنها و تنها به خاطر این بود که فکر می کردم می تونم به تیم کمک کنم وگرنه با نزدیک به 70 بازی ملی و حضور در چندین و چند دربی، اصلا دنبال این نیستم که 20 دقیقه بیشتر در زمین باشم. و اگه اعتراضی کردم تنها و تنها به خاطر تیم بود، نه چیز دیگه ای.
می دونم هوادارا ناراحت هستن. دلشون شکسته. مطمئنا حرف های من هم نمی تونه آرومشون کنه. تنها چیز که می تونم بگم اینه که هنوز فصل تموم نشده. 4 بازی دیگه پیشرو داریم و ممکنه هر اتفاقی بیفته. مطمئنم که هوادارا دوباره کنار ما خواهند بود تا انشالله در پایان فصل بتونیم کمی دلشون رو شاد کنیم.»

واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82
واکنش بازیکنان استقلال به باخت 4 گله در دربی 82

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar