خانه » اخبار » واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان+عکس

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان+عکس

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان+عکس

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان,ماجرای بدل رضا صادقی در دانشگاه اصفهان

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان+عکس

رضا صادقی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز رضا صادقی با انتشار عکسی در اینستاگرامش به اجرای جنجالی بدلش در دانشگاه اصفهان واکنش نشان داد.ماجرا از این قرار است که روز جمعه 4 دی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همایش پیاده روی برگزار شد.در روزهای قبل جهت تبلیغات از بنری هایی استفاده شده بود که روی آنها نوشته بود با حضور هنرمند محبوب!

اما در فضای مجازی همان بنر با استفاده از عکس های رضا صادقی و اعلام اینکه قرار است رضا صادقی نیز در این پیاده روی حضور داشته باشد دست به دست چرخید.

همایش با اجرای یک تئاتر برگزار شد بدون اینکه خبری از رضا صادقی و صدای گرم این هنرمند باشد. تنها با هنرنمایی فردی برگزار شد که مدعی بود از طرف رضا صادقی مجوز حضور در برنامه را دارد و کاملا با او هماهنگ است!

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان,ماجرای بدل رضا صادقی در دانشگاه اصفهان

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان+عکس

اجرای این مراسم با سوء استفاده از نام رضا صادقی واکنش تند رضا صادقی را به همراه داشت و رضا صادقی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به این جنجال واکنش نشان داد.

متن پیام رضا صادقی:

«اينروزا اتفاقاتى ميوفته كه حتى توى شوخيها هـم شنيدنش غير منتظره است ، چند سال پيش يه نمك نشناسى با اعتبار كه من بهش دادم و با نام من كلى از مردم اخاذى كرد و تاوان اعتمادى كه كردم هم دادم ، البته نتيجه اش و هم ديد اما اينكه يك دانشگاه اين سرزمين اينقد زودباور يا خوش باور باشه !؟ واى بحال دانشجوهايى كه ميخوان زيركى رو از اين مجموعه ياد بگيرن … اشتباه نكنيد اون ادمى كه روى صحنه روى صندلى نشسته من نيستم و اون بنرهاى تبليغاتى براى حضور من نيست … اون اقاى ( ….. ) جالبه چجور بخودش اجازه ميده با شعور مردم بازى و به احترامشون توهين كنه و عجيب تر كه يه نهـاد اموزشى اين اجازه رو ميده ….
اين ماجرا رو از طريق قانونى پيگيرى ميكنم تا دوباره هزينه كارهاى نكرده رو ندم ….. دوستان لطفا اجازه نديد هيچكس در هر جايگاهى بهتون بى حرمتى كنه .. اما خدايى كلى خنديدم»

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان,ماجرای بدل رضا صادقی در دانشگاه اصفهان

واکنش رضا صادقی به جنجال بدلش در دانشگاه اصفهان+عکس

علی محمد فزوه– مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- در این باره گفت: شخصی که در برنامه شرکت کرده بود گفت با آقای صادقی هماهنگ کرده و آقای صادقی مجوز حضور و اجرای این برنامه را به او داده است.

وی با بیان اینکه در گذشته نیز این برنامه در استانداری اصفهان برگزار شده بود، افزود: این برنامه همراه با اجرای یک تئاتر بود نه کنسرت.
مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در واکنش به توزیع دو بنر در فضای مجازی ادامه داد: در بنری که در سطح دانشگاه زده شده بود فقط عنوان شده بود با حضور “هنرمند محبوب” و بنری که نام آقای صادقی در آن نوشته شده بود ارتباطی با دانشگاه ندارد. این کار را یک نفر به صورت سرخود انجام داده است.

فزوه اضافه کرد: فردی که در این برنامه شرکت کرد حتی مدعی بود که بازیگر نقش آقای صادقی در یک فیلم است.وی تصریح کرد: این فرد در تالاری که به اجرای برنامه پرداخت با صدای بلند اعلام کرد “کاری که اجرا می کنم تئاتر است و مجوز دارم”.

نه از رضا صادقی و نه از هیچ کس دیگری مجوز ندارد
علی جعفری- مدیر برنامه های رضا صادقی- در این باره به خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان گفت: فردی که برنامه را اجرا کرده نه از طرف آقای صادقی و نه از طرف هیچ شخص دیگری مجوز برگزاری برنامه را ندارد و برنامه های ایشان کاملاً بدون اطلاع ما انجام می شود.

وی در مورد اعلام تئاتر گفت: هیچ صحبتی در مورد برگزاری هر گونه برنامه ای که در دانشگاه علوم پزشکی انجام شود با ما نشده بود.مدیر برنامه های رضا صادقی اضافه کرد: در جریان فیلمی که این شخص در مورد آقای صادقی بازی کرده است، نیستم.
جعفری افزود: در حال پیگیری هستیم و با فردی که در این برنامه حضور داشته حتماً برخورد می کنیم چراکه ممکن است کارهای دیگری نیز انجام داده باشد که ما از آن بی خبر باشیم. این اتفاق را از طریق دوستانمان در اصفهان مطلع شده ایم و نمی دانیم که تاکنون چه برنامه های دیگری اجرا کرده است
وی خاطرنشان کرد: برای دانشگاه علوم پزشکی پیغام فرستادیم اما هنوز دانشگاه جوابی نداده و تا این لحظه هیچ مسوولی با ما تماس نگرفته است. ولی از طریق وکیلی که گرفتیم این موضوع را از مراحل قانونی پیگیری می کنیم.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با رضا صادقی:

دانلود آلبوم جدید رضا صادقی بنام شب بارونی

عکس هایی از کنسرت مشترک رضا صادقی و سالار عقیلی

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز