خانه » سرگرمی و سبک زندگی » مطالب جالب و خواندنی » رِند و رُند حجت‌الاسلام هادی غفاری

رِند و رُند حجت‌الاسلام هادی غفاری

بخشی از گفتگوی سایت خبرآنلاین با حجت‌الاسلام هادی غفاری به رِندی ایشان و رُندی شماره موبایلشان مربوط است که خواندنی است. وی نماینده سه دوره اول مجلس شورای اسلامی بود و در انتخابات مجلس چهارم، پنجم و هفتم رد صلاحیت شد.

رِند و رُند حجت‌الاسلام هادی غفاریرِند یعنی زرنگ، هوشمند، باهوش، تیزبین، حیله گر، حیله باز

خودشیرینی و چاپلوسی و فاتحه حکومت

هادی غفاری: «نباید اجازه بدهیم تملق و چاپلوسی بر ما مسلط شود. یک سخنرانی می‌کنیم ۱۶ بار در آن دعا کنیم و ۷۰۰ نفر را اسم ببریم.

من در دوره دولت احمدی‌نژاد یک جا سخنرانی کردم، وزیر آموزش و پرورش هم در آن جلسه بود. در آخر هم دعا کردم: خدایا مسلمان‌ها را یاری کن و هر کس به این مردم خدمت می‌کند را یاری کن. وقتی آمدم پایین، آقای وزیر ایستاده بود و مدیر کل آموزش پرورش تهران که در کنار او بود و یک چفیه هم روی دوشش بود رو به من گفت: یک ساعت منبر رفتی مقام معظم رهبری را دعا نکردی؟

او می‌خواست خودشیرینی کند. بالاخره من هم بلدم. او اگر رند است من از او رندترم.

گفتم ببخشید مشخص است شما آقای خامنه‌ای را به مسلمانی هم قبول ندارید، مگر من نگفتم خدایا مسلمان‌ها را یاری کن؟ پس آقای خامنه‌ای را دعا کردم. تو که می‌گویی دعا نکردم یعنی به مسلمانی هم ایشان را قبول نداری. مگر من نگفتم هر کس به این مردم خدمت می‌کند خدایا او را یاری کن؟ پس تو معتقدی آقای خامنه‌ای به مردم خدمت نمی‌کند.

ما به این نحو به دنده چاپلوسی افتاده‌ایم. اساسا ما وقتی حکومت را مقدس جلوه دادیم فاتحه‌مان را خواندیم.»

***

رِند و رُند حجت‌الاسلام هادی غفاریرند [round]

کشف حجاب و فقر و فساد

هادی غفاری: «بله، الان هم داستان همین است. و گرنه مشکلات اساسی مردم در حال حاضر که مساله حجاب نیست. بیکاری در جامعه واقعا بیداد می‎کند. فساد به دلیل بیکاری و تن‎فروشی‌های فراوان به دلیل وجود مسائل مالی در جامعه خیلی زیاد شده است.

چون شماره موبایل من رند است بعضی مواقع تنها برای ۵ هزار تومن شارژ موبایل به من زنگ می‌زنند، من هم در جواب به آنها می‏‌گویم که من این کاره نیستم، خداحافظ شما. می‏‌گویند باشد، حداقل ۵ هزار تومان کمک مالی بکنید.

خانواده‌‏های فراوان به من پیام دادند و گفتند که والله ما گدا نیستیم، زندگی ما فلج است، مستاجریم، دست ما را بگیرید. نهادهایی هم که کمک کننده هستند به این دلیل که تعداد متقاضی زیاد است، از پرداخت کمک به همه ناتوانند. من به کمیته امداد و بهزیستی حق می‌دهم. آنها واقعا نمی‎توانند پاسخگو باشند.»

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز