ربات آشپز شام شما را آماده می‌کند

در دنیای مدرنی که معمولا زن و مرد هر دو بیرون از خانه کار می‌کنند و عصر هر دو خسته به خانه برمی گردند، انتظار اینکه مرد جلوی تلویزیون لم بدهد و خانم در آش‍پزخانه مشغول تهیه شام بشود بی‌انصافی است، مگر اینکه از قبل قرار گذاشته باشند که سه روز این آش‍پز باشد و سه روز آن، و جمعه‌ها هم بروند بیرون، یا از بیرون سفارش غذا بدهند!

ربات آشپز شام شما را آماده می‌کند
ربات آشپز شام شما را آماده می‌کند

متاسفانه این قرار و مدار بجایی نمی‌رسد چون مردان و زنان امروزی آش‍پزهای خوبی نیستند، ولی نگران نباشید، ربات آش‍پز مولی آماده است تا شب خوب و کم استرسی را با فراهم کردن یک شام عالی برای همسران مدرن و هر کس دیگری فراهم کند!

ربات آشپز شام شما را آماده می‌کند
ربات آشپز شام شما را آماده می‌کند

ربات آشپز دو دست دراز دارد و سینک و اجاق و یک سری دستور برای پخت و پز، اما این شروع کار است.

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز، شرکت رباتیک مولی سازنده ربات آشپز در لندن امیدوار است که بتواند در آینده نزدیک این ربات‌ها را با امکانات بیشتری از جمله ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر و کتابخانه‌ای از هزاران دستور پخت و پز روانه بازار کند.

حیف که دست این ربات کوتاه است و گرنه مجبورش می‌کردند که پس از تهیه شام و شستن ظرف‌ها، خانه را آب و جارو کند، و پس از آن آماده مشت و مال و ماساژ اربابانش شود!

در حال حاضر برای داشتن این ربات باید ۱۵ هزار دلار هزینه کرد ولی این آغاز کار است و بزودی ربات‌های آشپز چینی این بازار را نیز تصاحب می‌کنند و با قیمتی ارزان‌تر در خدمت زندگی آسان خواهند بود!

www.moley.com

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar