خانه » اخبار » حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم / تکذیب

حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم / تکذیب

حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم

روناک یونسی بازیگر سریال رستگاران که در چند روز اخیر خبر هایی از وی مبنی بر حضورش در شبکه ماهواره ای جم به گوش می رسید به این خبر واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم

حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم

در پی کشف حجاب برخی از بازیگران زن ایران و مهاجرت از ایران به سمت شبکه جم و همچنین حضور کارگردان معروف ایران در شبکه جم یک تشابه اسمی از روناک یونسی بازیگر زن ایرانی در فیلم مگنولیا باعث شد تا برخی با ایجاد شایعاتی مبنی بر حضور روناک یونسی در شبکه جم ایجاد کنند که پیوستن روناک یونسی به شبکه ماهواره ای GEM TV با قدرت از طرف روناک یونسی رد شده و شایعه خوانده شده است .

روناک یونسی Gem Tv

هفته گذشته «فیلم ماگنولیا» از شبکه Gem TV روی آنتن رفت که در تیتراژ پایانی نام چکامه چمن ماه با عنوان طراح صحنه و لباس و نام روناک یونسی به عنوان دستیار لباس به چشم خورد.

پس از حضور بازیگرانی چون چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، بهارک صالح نیا و … مهدی مظلومی کارگردان سریال‌های «کمرندها را ببندیم»، «بدون شرح» و … که به شبکه جم پیوسته اند، نام روناک یونسی بازیگر سریال‌های «رستگاران»، «گل‌های گرمسیری» و … در تیتراژ فیلم «ماگنولیا» آن هم با عنوان دستیار طراح لباس عجیب به نظر می‌رسد

حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم

حضور روناک یونسی در شبکه ماهواره جم

روناک یونسی در پاسخ به این شایعه می گوید: من در تمام این مدت مشغول بازی در سریال «آسپرین» بودم این مسئله در صفحات شخصی من و «فضای مجازی» قابل اثبات است. این اتفاق یک تشابه اسمی است که هیچ واقعیتی ندارد.

من این مسئله را تکذیب و از طریق شبکه‌های مجازی و صفحات شخصی خودم با انتشار مطلبی این مسئله را رسانه‌ای خواهم کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز