خانه » متفرقه » اخبار مهم » شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان و همکاری با جم تی وی

شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان و همکاری با جم تی وی

شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان و همکاری با جم تی وی

شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان و همکاری با جم تی وی,دستگیری

شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان و همکاری با جم تی وی

محمدرضا حسینیان

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:چند ورزی است که شایعه دستگیری و بازداشت محمدرضا حسنیان مجری معروف و خوش اخلاق صدا و سیما به دلیل همکاری با شبکه جم تی وی دست به دست می چرخد.

برخی از سایت ها و کانال های تلگرامی شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان را منتشر کرده اند و مدعی شده اند که محمدرضا حسینیان به دلیل همکاری با شبکه جم تی وی و معرفی بازیگران به این شبکه دستگیر شده است.

پیگیری ها حاکی است این خبر از اساس شایعه و نادرست است و با هدف تخریب این مجری قدیمی منتشر شده و با توجه به شهرت حسینیان به سرعت در سایتها و فضای مجازی بازنشر شده است.
محمد رضا حسینیان علاوه بر اجرا در تلویزیون ، مدیر سایت تی وی پلاس می باشد.

گفتنی است که پیش از عید نوروز نیز خبر ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان منتشر شد که به همین علت نیز برنامه سه ستاره امسال را احسان علیخانی برگزار کرد.

ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان ؟!

محمدرضا حسینیان مجری معروف تلویزیون که قرار بود اجرای برنامه سه ستاره را بر عهده داشته باشد با غیبت در تلویزیون احتمال ممنوع التصویر شدنش پر رنگ تر شد.
حسینیان که از مجریان پرسابقه و انعطاف پذیر تلویزیون محسوب می شود، پیش از این قرار بود، مجری برنامه «سه ستاره» نیز باشد و احسان علیخانی پشت دوربین به اداره این برنامه بپردازد؛ اما در نهایت اجرای این برنامه نیز توسط خود علیخانی انجام گرفت.
محمدرضا حسینیان، مجری مشهور تلویزیون به صورت غیرمنتظره از حضور بر روی آنتن زنده تلویزیون محروم شد؛ محرومیتی که یک باره رخ داد و گمانه ممنوع التصویری این مجری را پررنگ ساخته اما آیا با استمرار غیبت این مجری در روزهای آتی بر روی تلویزیون، ممنوع التصویری این چهره رسماً تایید خواهد شد؟
محمدرضا حسینیان مجری مشهور تلویزیون که اجرای برنامه نوروزی «سفر به خیر» را تا 21 اسفندماه بر عهده داشت، از روز 23 اسفند اجرا نداشت و در اتفاقی که پیش از این نیز برای برخی مجریان مشهور به وقوع پیوسته، به یک باره از آنتن تلویزیون حذف شد.
حسینیان که از مجریان پرسابقه و انعطاف پذیر تلویزیون محسوب می شود، پیش از این قرار بود مجری برنامه «سه ستاره» نیز باشد و احسان علیخانی پشت دوربین به اداره این برنامه بپردازد اما در نهایت اجرای این برنامه نیز توسط خود علیخانی انجام گرفت.

منبع : seratnews.ir

گردآوری:سایت خبی تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز