صبا راد و مرتضی علی آبادی قبل از طلاق

یکی از چیزهای جالب مرور حرف‌های آدم‌های مشهور قبل از عمل و بعد از عمل است‌(!) و اینجاست که آدم متوجه می‌شود اینان چند مرده حلاجند و چقدر راست حسینی!

صبا راد و مرتضی علی آبادی قبل از طلاق
صبا راد و مرتضی علی آبادی قبل از طلاق

بتازگی مرتضی علی آبادی درباره زندگی مشترک با یک هنرمند (صبا راد) گفته:

«قطعا کسی که تصمیم می‌گیرد با فرد شناخته شده‌ای ازدواج کند، می‌داند که این مسیر سختی‌های خاص خودش را دارد. البته من باید از همین جا اعلام کنم که حدود ۶ ماه پیش از خانم راد جدا شده‌ام و دیگر ما هیچ نسبتی با هم نداریم.

اگر هم تا به حال خبر جدایی ما رسانه‌ای نشده به این دلیل است که نمی‌خواستیم دغدغه‌های زندگی شخصی ما وارد زندگی مخاطبانی بشود که هوادار ما هستند»!

حالا که دغدغه‌های زندگی شخصی اینان وارد زندگی مخاطبانی شده که هوادار شان هستند ببینم در گذشته در همین زمینه چه می‌گفتند!

صداقت

صبا راد در آغاز زندگی مشترک گفت:
«همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که به لحاظ عقاید و نوع نگاه به من نزدیک باشد و در زندگی‌اش از دروغ پرهیز کند و صادق باشد. در سه جلسه‌ای که پیش از ازدواج برای آشنایی داشتیم، متوجه شدم، مرتضی هم دقیقاً مانند من فکر می‌کند و برای او هم مثل من، صداقت در زندگی مشترک اهمیت زیادی دارد»!

حجب و حیا و…

مرتضی علی آبادی در آغاز زندگی مشترک گفت:
«یکی از نکاتی که همواره برای من به عنوان ملاک انتخاب همسر قرار داشت، ایمان و اعتقادات فرد مقابل و پاکدامنی و حجب او بود و اینکه به اصول و قواعد خانه و خانواده پایبند باشد و برای آن احترام قائل باشد، خوشبختانه صبا تمام این خصوصیات را داشت»!

سبک سنتی ازدواج

صبا راد در آغاز زندگی مشترک گفت:
«شاید برای بعضی‌ها عجیب و حتی غیر قابل باور به نظر برسد اما من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم ما از طریق یکی از دوستانم، به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه‌هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم.»

مرتضی علی آبادی در آغاز زندگی مشترک گفت:
«زمان بین آشنایی و دوره عقد ما به کمتر از یک ماه رسید، اما در طول همین مدت کوتاه، ما به شناخت خوبی از یکدیگر دست پیدا کردیم و متوجه شدیم تفاهم در کلیات می‌تواند به ما کمک کند تا در جزئیات هم به هم نزدیک شویم.»

عشق پس از ازدواج

صبا راد در آغاز زندگی مشترک گفت:
«عشقی که بعد از ازدواج به وجود می‌آید، به مراتب پایدار‌تر از عشق قبل از ازدواج است، و عشق و شناخت، بعد از اینکه دو نفر زندگی مشترکشان را شروع کردند، توامان با هم به وجود می‌آید و رفته رفته پررنگ‌تر می‌شود»!

مرتضی علی آبادی در آغاز زندگی مشترک گفت:
«کاملاً با نظر صبا موافق هستم. من قبل از اینکه تصمیم به ازدواج بگیرم همیشه به این موضوع معتقد بودم و به همین خاطر هیچ وقت تصویری برای ازدواج به گونه‌ای دیگر و به شکل آشنایی پیش از ازدواج نداشتم، دوست داشتم همه چیز درست و بر طبق اصول تعریف شده سنت‌هایمان پیش برود»!

صبا راد و مرتضی علی آبادی قبل از طلاق

صبا راد و مرتضی علی آبادی قبل از طلاق

نتیجه گیری به عهده خوانندگان عزیز سایت به روز نیوز!

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

2
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
2 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
2 تعداد نظر دهندگان
سورنا مهرگانسارا Recent comment authors
سارا
مهمان
سارا

متاسفانه حرفهای قشنگ رو همه بلدبم مهم عمل به آن و اینکه خودمون واقعا به چیزای که می گیم عمل کردیم آیا از بچگی این حرفای قشنگ رو زندگی کردیم یا فقط یاد گرفتیم که حرف قشنگ بزنیم که بگیم که ما انسان کاملی هستیم معمولا آدمایی که زیاد شعر می گن و فقط از دیالوگهای قشنگ استفاده می کنند فقط یک چیزی رو یاد گرفتن درک و زندگیش نکردن

سورنا مهرگان
مهمان
سورنا مهرگان

ببخشید!!!این آقای علی آبادی مگه طرفدار داره که گفته من نمیخواستم که طرفدارامون از قضیه طلاقمون باخبر بشن.بابا باشگاه بارسلونا و منچستریونایتد هم اینطوری از طرفداراشون صحبت نمیکنن.به نظر من علت طلاقش همین اعتماد به نفس کاذبش بوده.آقای علی آبادی کبوتر با کبوتر باز با باز.