بگو مگوی سعید تهرانی و لادن طباطبایی

وقتی زندگی خصوصی سعید تهرانی و لادن طباطبایی وارد بخش عمومی می‌شود و تهمت و اتهام…

بگو مگوی سعید تهرانی و  لادن طباطباییسعید تهرانی، بازیگر و کارگردان و تهیه کننده تلویزیون و سینما درباره همسر سابقش می‌گوید:‌

«در اوایل تربیت فرزندم متوجه شدم که فرزندمان با اختلالی روبه رو است که ده سال قبل با واژه اوتیسم برای اولین بار آشنا شدم. با توجه به این که ۷۰ واحد روانشناسی در دانشگاه پاس کرده بودم به تحقیق درباره این بیماری پرداختم و تا حدودی اطلاعاتی کسب کردم.

بیماران مبتلا به اوتیسم ظاهر خوب و سالم و سرزنده دارند اما اختلال در یادگیری دارند و تا دو سالگی تشخیص آن سخت است.

بارها به لادن طباطبایی درباره رفتار با فرزندمان تذکر و سفارش کردم اما او به گمان این که دخترمان لجبازی می‌کند با شعار فرزند عزیز است و تربیت آن عزیزتر دخترمان را تنبیه بدنی می‌کرد تا بیشتر یاد بگیرد. بیمار مبتلا به اوتیسم مطلقا نباید تنبیه بدنی شود.

بگو مگوی سعید تهرانی و  لادن طباطباییمن هر چقدر در این باره تذکر دادم طباطبایی کار خود را انجام داد و گوش نکرد با این که پرستار ۲۴ ساعته هم برای نگهداری دخترمان داشتیم و پنجشنبه‌ها شب پرستار به خانه می‌رفت و جمعه بر می‌گشت اما او برای همین چند ساعت نبود پرستار هم اعصاب نگهداری فرزندمان را نداشت و فرزندمان را کتک می‌زد.

سپس وی به امریکا رفت و با شرکت در سیمنارهای مربوط به بیماری اوتیسم متوجه شد که من درست گفته‌ام و از این که از این بیماری اطلاع داشتم تعجب کرده بود.

فرزندم را در سال ۹۱ رها کرد و به آمریکا رفت. من به تنهایی از دخترم نگهداری کردم.

در نهایت لادن طباطبایی یک سال و نیم پیش وقتی از آمریکا برگشت گفت که ویزای آمریکا گرفته و می‌خواهد دخترم را ببرد اما متاسفانه این کار را نیز انجام نداده بود و ویزایی نداشت بلکه وی ماه‌های زیادی را در ترکیه اقامت گزید تا ویزا دریافت کند و مجددا به آمریکا رفت.

او در حال حاضر در آمریکا از دخترم سرپرستی می‌کند البته او قبلا هم با فرزندی که از شوهر اولش داشت هم برخورد درستی نمی‌کرد.

البته من از زندگی با لادن طباطبایی راضی بودم. او همسر خوب و نجیبی بود اما برای یک زندگی فقط زن بودن مهم نیست بلکه مادر بودن نیز مهم است. مسئله‌ای که شاید امروزه کمرنگ شده است.»

بگو مگوی سعید تهرانی و  لادن طباطباییلادن طباطبایی ایرانی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران در پاسخ به شوهر سابقش می‌گوید:

«اشکالی نداره. این یک یادآوری بود که یادم نره از چه جهنم پر از دروغ و افترایی بچه‌ام رو نجات دادم. بگذارید بگن بلکه دیده بشن.

نیاز شدید به دیده شدن دارند.

ایشون از وقتی یادمه از این حرف‌ها می‌زنن. حالا یکی پیدا شده منتشر کرده. خوبه آدم یادش بیاد از چه مصیبتی خلاص شده.

خب دلش خوش باشه… کمی سر زبانها بیوفته… اشکالی نداره. حقایق مشخصه.»

منبع:
خبرگزاری میزان
اینستاگرام لادن طباطبایی
instagram.com/ladantabatabaei

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar