خبرنگارها این زن را دزد و قاتل و معشوق و آدمخوار کردند

سایت تابناک، ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، با انتشار عکس زیر نوشت: «دزدی های دختر قلهک نشین باکلاس!» و در مورد زنی نوشت که در خانه پدری‌اش در دیباجی جنوبی زندگی‌می‌کند و به خاطر هیجان و تنوع، از خودروهای کنار خیابان، که مالکانشان فراموش کرده بودند آن را قفل کنند، دزدی می‌کرد.
خبرنگارها این زن را دزد و قاتل و معشوق و آدمخوار کردند
در دی‌ماه ۹۶، سایت اقصاد آنلاین با انتشار همین تصویر نوشت: «می‌‌گوید اسمش بنفشه است و ۳۲ سال دارد. به اتهام جیب‌بری دستگیر شده‌است. بدون هیچ استرس و نگرانی به صندلی تکیه زده و منتظر است افسر پرونده برگه بازجویی را جلویش بگذارد. او هفته پیش دستگیر شده و تا به حال ده‌ها شاکی او را شناسایی کرده‌اند.»
.
در فروردین ۹۶ چند سایت همین تصویر را با عنوان زن آدمخوار ایرانشهری منتشر کردند و نوشتند «در اسفند ۹۵ زنی در ایرانشهر، زن ۲۲ ساله همسایه را به قتل رساند و جنازه او را تکه تکه کرد و گوشت آن را به عنوان گوشت شتر برای خانواده خود در شیراز هدیه فرستاد و خورد.»
خبرنگارها این زن را دزد و قاتل و معشوق و آدمخوار کردند
در فروردین ۹۶، پایگاه خبری جماران با انتشار همین تصویر نوشت: «پلیس کرمانشاه از دستگیری دو متهم زن و کشف سلاح گرم و سرد و نیز مقداری ماده مخدر از خودروی آنها خبر داد»
.
در مرداد ۹۵، سایت جام نیوز خبر از اعدام زن قزوینی به جرم کشتن شوهرش و ارتباط با مردی دیگر خبر داد.
.
در خرداد ۹۳، سایت افکار نیوز با انتشار همین تصویر نوشت: «زن جوان که با آزار و اذیت کودک ۲۰ ماهه باعث مرگ او شده بود، از اتهام قتل عمد تبرئه شد. قضات دادگاه کیفری اقدام زن دایی هلیا را قتل غیر عمد تشخیص دادند.»
.
در بهمن ۹۲، خبرگزاری مهر با انتشار همین تصویر نوشت: «زن خیانتکار که برای ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش نقشه قتل شوهرش را طراحی کرده بود»

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar