خانه » اخبار » ماجرای ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه+عکس

ماجرای ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه+عکس

ماجرای دستگیری ساندویچ فروش داعشی+عکس

ماجرای دستگیری ساندویچ فروش داعشی+عکس,دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه

ماجرای دستگیری ساندویچ فروش داعشی+عکس

ساندویچ فروش داعشی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز چند روزی است خبر دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه در فضای مجازی دست به دست می چرخد.عکسی نیز در رابطه با دستگیری ساندویچ فروش داعشی نیز در کرمانشاه منتشر شده که در توجیه این عکس متن زیر نوشته شده است:

«فاجعه مرگبار در ایران. مغازه ساندویچی که داعش آن را در کرمانشاه تأسیس کرده بود پلمپ شد. این مغازه به غذاهای مردم خون یک زن ایدزی را تزریق می کرد روزانه 20 سی سی خون آلوده از این زن گرفته و به غذای هر نفر چند قطره همراه سس تزریق می شد و حداقل بیش از 100 نفر از این راه آلوده ایدز می شدند. همچنین چندین مغازه ساندویچی دیگر در سراسر ایران مشغول اینکار هستند. لطفا به دوستان خود و گروه های دیگر اطلاع رسانی کنید.»

ماجرای دستگیری ساندویچ فروش داعشی+عکس,ساندویچ فروش داعشی,دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه,تزریق ویروس ایذر توسط داعش در کرمانشاه,آیا ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه صحت دارد,ماجرای تزریق ویروس ایدز توسط ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه,عکس دستگیری ساندویچ فروش داعشی,جزییات دستگیری ساندویچ فروش داعش در شهر کرمانشاه,کرمانشاه و ساندویچ فروش داعشی,ISIS

ماجرای دستگیری ساندویچ فروش داعشی+عکس

در پاسخ به این شایعه با چند دلیل ساده می توان گفت: هیچ منبع معتبر یا حتی دست چندمی چنین مطلبی را درج نکرده و این شایعه صحت ندارد. سرنگ درحال تزریق به ساندویچ، حاوی سس بوده و مربوط به تهیه عکسهای تبلیغاتی مک دونالد می باشد! تصویر دیگر یک اغذیه فروشی در خیابان نیلوفر تهران و دیگری برخورد نیروی انتظامی با روزه خواری را نشان می دهد.
همچنین ویروس HIV یا همان عامل ایدز در خارج از بدن چند ثانیه تا چند دقیقه بیشتر زنده نمی ماند و از طریق خوردن و آشامیدن منتقل نمی شود!

سایت خبری تفریح به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز