خانه » اخبار » رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیسی + فیلم رابطه جنسی

رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیسی + فیلم رابطه جنسی

رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیسی + فیلم رابطه جنسی

رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیس زارا هالند Zara Holland دختر شایسته انگلیس در سال ۲۰۱۶ به علت انتشار فیلم رابطه جنسی با یک پسر تاج دوشیزه انگلیس را از دست داد.خیلی از دختران در انگلیس آرزوی رسیدن به مقام دوشیزه انگلیس یا دختر شایسته انگلیس را دارند که در طی مراسمی هر ساله به انتخاب برترین دختر انگلیس یا همان دختر شایسته انگلیس پرداخته شده و با احتساب به رفتار و زیبایی دختران شرکت کننده در این رقابت دختر سال انگلیس انتخاب میگردد .

zara_holland-1

فیلم رابطه جنسی دختر شایسته انگلیس

 

در سال ۲۰۱۶ زارا هالند به عنوان دختر شایسته انگلیس انتخاب شده بود که البته با حضور زارا هالند در یک شو و همخوابی با پارتنر یا همخانه پسر در این شو تاج دوشیزه سال انگلیس را از دست داد .

زارا هالند Zara Holland با سن ۲۰ که بسیار برای رسیدن به مقام دختر شایسته انگلیس تلاش کرده بود با انتشار فیلم رابطه وی با پارتنر یا همخانه پسر خود در یک شو لیاقت داشتن تاج دختر شایسته انگلیس را از دست داده و مقام دوشیزه انگلیس از وی گرفته شد .

رسانه های بریتانیایی گزارش داده اند که چگونه حضور در یک “ریئلیتی شو” که در آن چند دختر و پسر با حضور در خانه ای زندگی روزمره و نحوه تعامل شان با یکدیگر به نمایش گذاشته می شود کار دست دختر شایسته بریتانیا داد.

 zara_holl2

هالند

 به نقل از نشریه بریتانیایی “سان” نوشت:روز جمعه اعلام شد که عنوان و تاج “زارا هالند” دختر شایسته بریتانیا به دلیل داشتن رابطه جنسی و نمایش داده شدن آن در این شو از او بازپس گرفته شده و شورای داوری تشخیص داده که او صلاحیت و لیاقت داشتن این عنوان را ندارد.

زارا ۲۰ ساله است. در بیانیه ای که از سوی هیئت بررسی منتشر شده آمده است:”همه اشتباه نمی کنتند اما زارا به عنوان سفیر و نماینده ملکه بریتانیا بوده است و به سادگی باید گفت که مسئولیت پذیری لازم را برای حفظ این عنوان نداشته است”.

zara_holland3

گریه زارا هالند

زارا با ابراز پشیمانی از کار خود در آن شوی تلویزیونی با گریه و زاری گفته است:”من متاسفم و نباید آن کار را انجام می دادم”.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز