سردار آزمون پس از دعوت روحانی+عکس

سردار آزمون پس از دعوت روحانی+عکس

فکر نمی‌کردم رئیس جمهور به این سرعت به درخواستم پاسخ مثبت بدهد درباره بازی‌های تیم ملی با روحانی صحبت می‌کنم.

به گزارش به روز نیوز :وقتی رامبد جوان در برنامه خندوانه از سردار آزمون درباره بزرگ ترین آرزویش سوال کرد، شاید تصور اینکه مهاجم خوش خنده تیم ملی فوتبال دیدار با دکتر حسن روحانی را بر زبان آورد، نداشت. سردار اما اعلام کرد دوست دارد روحانی را از نزدیک ببیند و با او درباره شرایط تیم ملی صحبت کند.

sardarvarouhani1

دیدار سردار آزمون با حسن روحانی

 

آزمون وقتی آن جملات را بر زبان می آورد، فکر نمی کرد رییس جمهوری اینقدر زود به درخواستش پاسخ بدهد. روز گذشته اما از دفتر روحانی با سردار آزمون تماس گرفتند و او را به دیدار با رییس جمهوری دعوت کردند.
مهاجم تیم ملی حالا به بزرگترین آرزویش رسیده و خیلی زود می تواند با روحانی ملاقات کند. او پس از این اتفاق بزرگ در زندگی خود اینطور واکنش نشان داد: «مرسی از برنامه خندوانه که منو به آرزوم رسوند و ممنون از آقای روحانی بابت دعوتش. خوشحال تر از من تو دنیا نیست. دوست تون دارم.»
sardar
این اتفاقات در شرایطی رخ داده که سردار آزمون در لیگ روسیه شرایط متزلزلی دارد. او به واسطه قراردادی که با باشگاه روبین کازان دارد، نمی تواند با تیم دیگری قرارداد ببندد و از سوی دیگر حضورش در تمرینات روستوف حسابی مسئولان روبین را عصبانی کرده و باعث شده قیمت رضایتنامه وی را 4 میلیون یورو اعلام کنند. اگرچه احتمالا دو باشگاه بر سر مبلغ پایین تری به توافق می رسند.
آزمون چندی قبل با رییس جمهوری تاتارستان هم دیدار کرد و حالا 72 ساعت بعد از اعلام آرزویش، به دیدار حسن روحانی خواهد رفت.

Share this page to Telegram

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar