فتوای مضحک و شرم آور مفتی اعظم سعودی

شیخ عبدالعزیز که بسیار کریه‌المنظر است و علاوه بر کوری چشم به کوری دل نیز دچار است در مرداد ۹۳ در زمانیکه مردم مظلوم و مسلمان غزه زیر بمباران جنگنده‌های صهیونیستی قرار داشتند و قلوب ملت‌های مسلمان داغدار کشتار برادران دینی شان در فلسطین بود، طی فتوایی تظاهرات و راهپیمایی‌های حمایت از مردم مظلوم غزه را حرام اعلام کرد!

“شیخ عبدالعزیز آل شیخ” مفتی اعظم وهابیت که وزیر فتوای رژیم سعودی نیز محسوب می‌شود، از زمره اشخاصی در دستگاه حکومت فاسد سعودی است که با سخنان و احکام باطل و منسوخش سعی بر توجیه اقدامات تفرقه افکنانه و جنایتکارانه سردمداران نابخرد سعودی دارد.

در شرایطی که بیش از دو سال است از تجاوز ارتش سعودی به یمن و کشتار بیش از ۳۰ هزار زن و کودک یمنی می‌گذرد و بسیاری از شخصیت‌های جهانی و سازمان‌های غیردولتی به جنایت‌ها و اعمال شنیع سعودی‌ها علیه مردم یمن معترض اند، شیخ عبدالعزیز مفتی اعظم سعودی‌ها در همایشی مدعی شد که اقدام تجاوزگرانه عربستان در یمن و کشتار مردم بی گناه این کشور، دفاع از شریعت اسلامی در مقابله با صفویان است!

این مفتی سعودی پیش‌تر نیز احکام و فتواهای مضحک و غیراسلامی دیگری هم داده بود؛ او که در اقدامی شنیعانه و تعجب برانگیز جشن عروسی پسر نحسش را تعمدا در روز عاشورا برگزار کرد، طی فتوایی اعلام کرده که جشن و سرور برای میلاد پیامبر (ص) بدعت و حرام است!

این فرد که ریاست شورای علمای ارشد عربستان را بر عهده دارد! در برنامه زنده‌ای که از ماهواره المجد عربستان پخش می‌شد در پاسخ فردی در رابطه با یزید و قیام امام حسین علیه السلام، مطالب گستاخانه و شرم آوری را در رابطه با سرور و سالار شهیدان که خون مطهرش ضامن بقا و دوام اسلام شد، بر زبان راند؛ این فرد به اصطلاح عالم اسلامی که در دشمنی با منافع مسلمین گوی سبقت را از صهیونیست‌ها هم ربوده است از موافقان هتک حرمت مضاجع شریف اهل بیت نیز می‌باشد.

منبع: میزان
Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
1 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
سیدرضا Recent comment authors
سیدرضا
مهمان
سیدرضا

من از مدیر این سایت میخوام که تو سایت تنوع زیادی از مطالب بزاره. اگه گذاشتین یه پیامی به ایمیلم بدید. عاشقتم