راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی
راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز :امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو) را شاید خیلی ها بشناسند و با صدای او آشنا باشند . او یکی از خوانندگان رپر زیرزمینی است که بخاطر آوردن اتفاقات و حوادث روز جامعه در شعر هایش ، کمی شهرت دار شد .اما این روزها دارد به تعداد فالوو هایش در اینستاگرام ،اضافه می شود.

درآمد امیر تتلو  از شرکتهای معروف به واسطه مصرف محصولاتشان و تبلیغ کالاهای دوستانش در صفحه شخصی اینستاگرام

علت این محبوبیت چه چیزی می تواند باشد ؟
یکمی که در این باره بررسی هایی صورت گرفت ، به این نتیجه رسیدیم که شاید دلیل محبوبیت این روزهای تتلو در اینستاگرام ، پیام ها و عکس هایی که برای این پیام ها می گذارد است .
امیر حسین مقصودلو که مشهور به امیر تتلو است ، درباره ی منبع درآمدی او بسیار شایعاتی صورت گرفته بود که نهایتا تا اینکه خودش اعتراف کرد که منبع درآمدی اش از کجاست .

امیر حسین مقصودلو گفت که علناً کار نمی کند و درآمد روزانه ی خود را از دوستان و برادرش می گیرد . حتی کامنت هایی که زیر عکس هایش منتشر می کند ، گواه چنین چیزی می باشد . او می گوید که لباس هایش را از دوستش « سیا والتون » می گیرد . و مدل موها و گریمش را دوستش « شهاب مومنی » انجام می دهد .
خورد و خوراکش هم که هزینه ی آنچنانی ندارد زیرا گیاهخوار است و پول تو جیبی اش را هم از برادرش می گیرد .
حتی هزینه ی باشگاه رفتنش هم بر روی دوستانش و به طور مجانی می باشد .که در زیر می توانید عکسی را که شاهد صحت چنین حرفی است را ببینید .

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی
راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

به قول یکی از دوستان امیر تتلو ( امیرحسین مقصودلو) بخاطر همین کارهایش معروف شده . همه می خواهند چنین فردی را برای کارهای عجیبش به یکدیگر نشان دهند و همین باعث می شود تا محبوبیت او در اینستاگرام بیشتر شود .

هیچی نمی توانیم بگوییم جز اینکه : مردا هم مردای قدیم ….. تنهایی میشد ستون خونه … از هفت هشتا ضعیفه که شامل مادر و خواهر و زن و بچه هاش و پدر پیرش می شد حمایت می کرد و تنهایی خرجشونو می داد ….!

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar