خانه » سینما و تلویزیون » دنیای ستاره‌ها » راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

4.8 (96.47%) 17 votes

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز :امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو) را شاید خیلی ها بشناسند و با صدای او آشنا باشند . او یکی از خوانندگان رپر زیرزمینی است که بخاطر آوردن اتفاقات و حوادث روز جامعه در شعر هایش ، کمی شهرت دار شد .اما این روزها دارد به تعداد فالوو هایش در اینستاگرام ،اضافه می شود.

درآمد امیر تتلو  از شرکتهای معروف به واسطه مصرف محصولاتشان و تبلیغ کالاهای دوستانش در صفحه شخصی اینستاگرام

علت این محبوبیت چه چیزی می تواند باشد ؟
یکمی که در این باره بررسی هایی صورت گرفت ، به این نتیجه رسیدیم که شاید دلیل محبوبیت این روزهای تتلو در اینستاگرام ، پیام ها و عکس هایی که برای این پیام ها می گذارد است .
امیر حسین مقصودلو که مشهور به امیر تتلو است ، درباره ی منبع درآمدی او بسیار شایعاتی صورت گرفته بود که نهایتا تا اینکه خودش اعتراف کرد که منبع درآمدی اش از کجاست .

امیر حسین مقصودلو گفت که علناً کار نمی کند و درآمد روزانه ی خود را از دوستان و برادرش می گیرد . حتی کامنت هایی که زیر عکس هایش منتشر می کند ، گواه چنین چیزی می باشد . او می گوید که لباس هایش را از دوستش « سیا والتون » می گیرد . و مدل موها و گریمش را دوستش « شهاب مومنی » انجام می دهد .
خورد و خوراکش هم که هزینه ی آنچنانی ندارد زیرا گیاهخوار است و پول تو جیبی اش را هم از برادرش می گیرد .
حتی هزینه ی باشگاه رفتنش هم بر روی دوستانش و به طور مجانی می باشد .که در زیر می توانید عکسی را که شاهد صحت چنین حرفی است را ببینید .

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

راز درآمد امیر تتلو خواننده زیرزمینی

به قول یکی از دوستان امیر تتلو ( امیرحسین مقصودلو) بخاطر همین کارهایش معروف شده . همه می خواهند چنین فردی را برای کارهای عجیبش به یکدیگر نشان دهند و همین باعث می شود تا محبوبیت او در اینستاگرام بیشتر شود .

هیچی نمی توانیم بگوییم جز اینکه : مردا هم مردای قدیم ….. تنهایی میشد ستون خونه … از هفت هشتا ضعیفه که شامل مادر و خواهر و زن و بچه هاش و پدر پیرش می شد حمایت می کرد و تنهایی خرجشونو می داد ….!

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

Share this page to Telegram

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
0 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
0 تعداد نظر دهندگان
Recent comment authors
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز