شهرزاد کمال‌زاده در کنار على ژكان

شهرزاد کمال‌زاده در اینستاگرامش نوشت:

«همراه آقاى على ژکان کارگردان آخرین فیلم سینمایى که امسال در حال آخرین روزهاى فیلمبرداریش در آنتالیا هستیم.

شهرزاد کمال‌زاده در کنار على ژکان

تجربه‌اى سخت اما دلنشین چون با اخلاق هستند به شعور و حس بازیگر احترام مى‌گذراند و احترام بازیگرشون تا آخرین لحظه حفظ مى‌کنند از اینکه قسمت شد در کنار ایشون تجربه‌اى متفاوت در نقشى متفاوت رو داشته باشم با وجود تمام خستگى که الان دارم خیلى خوشحالم و امیدوارم نتیجه‌اش خستگى و فشار و استرس این چند ماه رو تلافى کنه و شاهد یک اثر خوب باشیم».

اولین امضا برای رعنا

چند روز پیش علی ژکان از ادامه فیلمبرداری «اولین امضا برای رعنا» در ترکیه و در شهر استانبول خبر داد و گفت: فیلمبرداری این فیلم در تهران به اتمام رسید و ما برای ضبط سکانس‌های باقی مانده عازم ترکیه هستیم. ما در استانبول حدود ۱۰ روز به کار می‌پردازیم و سپس کار فیلمبرداری به طور کامل به پایان می‌رسد.

 

ژکان در پایان عنوان کرد: به احتمال زیاد از ۲ بازیگر ترکیه‌ای هم برای ایفای نقش در این اثر استفاده می‌کنیم.

به گزارش مهر داستان این فیلم از این قرار است:
داستان نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که ۶ ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده، اما هیچکدام از این کتاب‌ها نتوانسته‌اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می‌پرداختند، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می‌ریزد و…

این فیلم درامی اجتماعی خانوادگی است که بخش‌های عمده آن در تهران فیلمبرداری شده است.

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar